Sylwester oferty w górach, oferty sylwestrowe 2022/2023

imprezy sylwestrowe w Tatrach. Poronin, Biały Dunajec, Zakopane. Sylwester z kuligiem i atrakcjami.

Sylwester oferty w górach

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi  ofertami pobytów sylwestrowych w górach!

Jak spędzić sylwester w górach?
Oferujemy Państwu pobyty w ośrodkach góralskich w Białym Dunajcu oraz Poroninie z programem pełnym atrakcji.
Oprócz wygodnych pokoi i domowej kuchni czekają na Państwa bal sylwestrowy, kulig  z pochodniami i ogniskiem, imprezy góralskie z kapelą, dancingi z muzyką na żywo, baseny termalne, lampiony. Znajdą Państwo oferty sylwestrowe zarówno dla osób, które oprócz atrakcji oczekują spokoju w ośrodku, jak i dla osób, które okres sylwestrowy chcą spędzić na aktywnym, wesołym imprezowaniu. Jak co roku mamy również oferty sylwestra w górach dla  rodzin z dziećmi gdzie oprócz osobnego balu dla dzieci proponujemy również bogaty program animacji podczas całego pobytu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami sylwestra w górach i do dokonania rezerwacji!

OPCJA I – Sylwester oferty w górach z balem na sali bankietowej i animacjami na osobnej sali dla dzieci podczas balu, kuligiem, imprezą góralską, termami, lampionami

Opcja pierwsza to opcja sylwestra w górach z imprezą sylwestrową na sali bankietowej. W opcji tej znajda Państwo szeroki program z kuligiem z ogniskiem i pochodniami, imprezą góralską w karczmie regionalnej U FURTOKA z regionalnym poczęstunkiem i muzyką na żywo w wykonaniu rodzinnego duetu z zespołu Max z Bukowiny, biletem na baseny termalne TERMY SZAFLARY, lampionami. Wszystkie ośrodki posiadają pokoje z TV, prywatnymi łazienkami, WiFi. Podczas balu sylwestrowego zapewnimy Państwu bardzo bogate menu z nutą regionalną. Opcja ta pozwoli rodziną z dziećmi na chwile odpoczynku, gdyż podczas sylwestra dla dzieci będzie przygotowana osobna sala, gdzie animatorzy zaproponują im różnorakie zabawy i atrakcje, dzięki czemu będą Państwo mieli możliwość swobodnej zabawy. Większość ośrodków znajduje się w pobliżu sali bankietowej.
Sylwester w górach ośrodki: Grażyna, Małgosia II, Pańszczyk II, U Adriana, U Pańszczyka, Helenka.

OPCJA II – Sylwester  oferty w górach z codziennymi animacjami dla dzieci, osobnym balem dla dzieci i dorosłych w ośrodku, kuligiem, imprezą góralską, termami, lampionami

Opcja numer dwa to raj dla dzieci i prawdziwy wypoczynek dla rodziców. Sylwester z dziećmi to codzienne animacje od 9:00 do 15:00 dla dzieci, osobny bal sylwestrowy dla dzieci (na terenie ośrodka) z profesjonalną grupa animatorek. Do tego kulig, ogniska, pochodnie, lampiony, baseny termalne. Imprezy góralskie z poczęstunkiem regionalnych smakołyków oraz występem kapel góralskich.  Codzienne atrakcje i codzienny relaks. Fantastyczne ośrodki z udogodnieniami dla rodzin z dziećmi gwarantują udany sylwester w górach i doskonałą zabawę.
Sylwester z dziećmi ośrodki: Elżbieta, Bernadeta, Danuta, Bernadeta II, Kominek

 

OPCJA III – Sylwester oferty w górach z balem w karczmie regionalnej U FURTOKA lub POLANIORKA z kuligiem, imprezą góralską, termami, lampionami

Opcja numer trzy to opcja dla fanów najlepszych na Podhalu karczm regionalnych – U FURTOKA i POLANIORKI. W opcji tej znajdą Państwo wszystkie nasze atrakcje jak impreza góralska z poczęstunkiem regionalnym i występem kapeli góralskiej, lampiony, baseny termalne na TERMACH SZAFLARY. Nie zabraknie oczywiście kuligu z pochodniami, ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Koronacją tej opcji jest bal sylwestrowy w pięknej regionalnej karczmie U Furtoka lub Polaniorka, z doskonałym i bardzo bogatym menu przyszykowanym specjalnie na tą okazję  przez szefa kuchni. Sylwester w górach z balem w karczmie – poczuj góralskie klimaty!
Sylwester z balem w karczmie ośrodki: Zagatówka, Góralski Dworek, Słoneczny Dworek, U Klusia, Anna II, (karczma U Furtoka), Skupniowie, Zofia, Anna I, (karczma Polaniorka)

OPCJA IV –  pozostałe oferty sylwestrowe w górach 2022/2023

Opcja numer cztery to mieszanka naszych kolejnych wariantów spędzenia sylwestra w górach. Ośrodek Małgosia oferuje doskonałą rodzinna atmosferę, rewelacyjny szałas regionalny oraz  pyszną kuchnię.

Ośrodek Joniak to nowoczesność połączona z góralskim stylem. Do tego bal sylwestrowy na terenie ośrodka, idealny dla osób które cenią sobie wygodę i możliwość udania się w każdej chwili na odpoczynek do pokoju.

Ośrodek Pańszczyk to opcja dla najwytrwalszych imprezowiczów. Codzienne imprezy jak impreza góralska w karczmie, nocny kulig z pochodniami i ogniskiem, popijawa z góralami – to opcja zdecydowanie nie dla dzieci 🙂

Ośrodek Halina to opcja dla osób które mają własny pomysł na spędzenie nocy sylwestrowej, sylwester w Zakopanem, sylwester na Termach, lub impreza we własnym gronie na terenie ośrodka.

Sylwester w górach z kuligiem , basenami termalnymi , impreza góralską i okolica pełną stoków oraz karczm z doskonałym jedzeniem ? Serdecznie zapraszamy do spędzenia Sylwestra w Białym Dunajcu. Doskonała lokalizacja sprawia, iż Biały Dunajec jest jedną z najciekawszych opcji na sylwestra w górach. W niewielkiej odległości znajdą Państwo całą masę atrakcji turystycznych jak i stoków – Zakopane, Białka Tatrzańska, Murzasichle, Bukowina Tatrzańska, Małe Ciche. W ciągu paru chwil mogą Państwo wybierać pomiędzy różnymi stokami, basenami termalnymi, spędzeniem czasu na spokojnych spacerach wzdłuż Dunajca lub zatłoczonych Krupówkach. Tegoroczna oferta na pewno spełni Państwa oczekiwania. Masa atrakcji w dobrej cenie. Bal sylwestrowy, kulig z ogniskiem, góralska impreza z kapelą, wyjście na baseny termalne, lampiony, dancingi, zbójeckie napady górali, bal w Karczmie u Furtoka, – to tylko niektóre z przewidzianych atrakcji.Sylwester z dziećmi? Czemu nie! Po raz kolejny przygotowaliśmy  specjalny program dla rodzin z dziećmi (ośrodek Bernadeta), bal dla dzieci, atrakcje, zabawi i animatorki, które zajmą się Twoimi pociechami i pozwolą Ci na chwile relaksu na stoku czy w karczmie!

Zapraszamy również na święta w górach Rodzinne święta w góralskiej atmosferze. Masa atrakcji i oczywiście Wigilia z kapelą góralską i odwiedzinami Mikołaja!

BON TURYSTYCZNY

Sylwester w górach bon turystyczny

OŚWIADCZENIE

Firma 2Point Piotr Jeziorski oświadcza, iż posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki
Numer ewidencyjny: 25527; Numer wpisu do rejestru: 60/19

Oraz posiada Gwarancje Ubezpieczeniowe udzieloną przez AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. z siedzibą w Warszawie 00-867 przy Chłodnej 51, jako zabezpieczenie finansowe, o którym mowa w art. 4 pkt 14 w zw. z art. 7 Ustawy.

ZAREZERWUJ POBYT SYLWESTROWY