Sylwester w karczmie 2022/2023 - oferty sylwestra w górach z balem w karczmie

Sylwester w karczmie w górach oferty, oferty sylwestrowe, sylwester z dziećmi, sylwester z kuligiem, sylwester w Dunajcu. Sylwester z balem w karczmie. Karczma U Furtoka, karczma Polaniorka.

Sylwester w karczmie – bal sylwestrowy w karczmie – sylwester w górach 2022/2023

Góralskie karczmy zawsze przyciągają tłumy. Doskonałe jadło, regionalne potrawy, góralska muzyka – wszystko czego oczekujemy od dobrej karczmy w górach.
Nie ma większej przyjemności niż kwaśnica w stylowej drewnianej góralskiej karczmie, nie ma lepszego wieczoru niż posiadów przy grzańcu z góralską muzyką.

Idealnym punktem kulminacyjnym sylwestra w górach jest bal sylwestrowy w karczmie.
Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa ofertę z doskonałymi balami. Stylowa karczma, doskonałe menu, dobra muzyka – czego więcej potrzeba aby idealnie spędzić noc sylwestrowa podczas sylwestra w górach?

Sylwester w górach karczmy

W tym roku proponujemy Państwu bale sylwestrowe w trzech karczmach góralskich.
Karczma U FURTOKA i karczma POLANIORKA w Białym Dunajcu oraz karczma BACA w Poroninie.
Doskonałe karczmy, znane ze swoich wyjątkowych menu, zachwycające klimatem i wystrojem.

Zapraszamy na sylwester w górach z balem w karczmie regionalnej!

Sylwester w górach karczma U FURTOKA

Szałas Regionalny został wzniesiony według tradycyjnych metod budowlanych (ciesielskich) stosowanych w tym regionie, przy użyciu materiałów występujących na tych terenach tj. drewna okrągłego i kamienia rzecznego. Wystrój wnętrza karczmy odzwierciedla prawdziwą atmosferę góralszczyzny.  Przy karczmie znajduje się letni ogródek oraz parking dla samochodów. Serwujemy dania kuchni regionalnej oraz potrawy kuchni polskiej, włoskiej.

Sylwester w górach karczma POLANIORKA

Karczma Polaniorka to miejsce wspólnego świętowania przełomowych życiowych momentów i rodzinnych okoliczności, to doskonałe tło dla intymnych spotkań i gwarnych posiadów, to długie obiady i szybkie lunche, to tłusta golonka i dietetyczny pstrąg, to rozgrzewający grzaniec i chłodzące lody. A wszystko to w oprawie dobrego smaku i ciepłej góralskiej atmosfery.

Sylwester w górach karczma BACA

Nie zapomnieliśmy o tym, że ostre górskie powietrze niezwykle wzmaga apetyt, dlatego zaraz przy domu BACA, domkach góralskich BACA i ośrodku BACA II – została otwarta karczma regionalna, w której dobrej strawy nigdy nie brakuje. Tu zapewniamy codziennie miłą atmosferę i wspaniały klimat do hucznej zabawy.

Sylwester z balem w karczmie!

opcja z balem w karczmie regionalnej U FURTOKA, BACA lub POLANIORKA z kuligiem, imprezą góralską, termami, lampionami. To opcja dla fanów najlepszych na Podhalu karczm regionalnych – U FURTOKA, BACA  i POLANIORKI. W opcji tej znajdą Państwo wszystkie nasze atrakcje jak: impreza góralska z poczęstunkiem regionalnym i występem kapeli góralskiej, baseny termalne. Nie zabraknie oczywiście kuligu z pochodniami, ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

sylwester w górach oferty sylwestrowe

Sylwester z balem w karczmie – OFERTY

sylwester w górach u sabiny

Sylwester w górach

ośrodek U SABINY

Bal sylwestrowy w karczmie U FURTOKA

sylwester w górach U Klusia

Sylwester w górach

ośrodek U KLUSIA

Bal sylwestrowy w karczmie U FURTOKA

Sylwester w górach U Furtoka II

Sylwester z dziećmi

ośrodek U FURTOKA II

Bal sylwestrowy w karczmie U FURTOKA

sylwester w górach ośrodek U Furtoka sylwester w Dunajcu

Sylwester z dziećmi

ośrodek U FURTOKA

Bal sylwestrowy w karczmie U FURTOKA

sylwester w górach Słoneczny Dworek

Sylwester w górach

oś. SŁONECZNY DWOREK

Bal sylwestrowy w karczmie BACA

Sylwester w górach Baca

Sylwester w górach

ośrodek BACA I

Bal sylwestrowy w karczmie BACA

Sylwester w górach ośrodek Baca II

Sylwester w górach

ośrodek BACA II

Bal sylwestrowy w karczmie BACA

Sylwester w górach ośrodek domki Baca

Sylwester w górach

Domki góralskie BACA

Bal sylwestrowy w karczmie BACA

Sylwester w górach U Galicy

Sylwester w górach

ośrodek U GALICY

Bal sylwestrowy w karczmie POLANIORKA

sylwester w górach Anna I

Sylwester w górach

ośrodek Anna I

Bal sylwestrowy w karczmie POLANIORKA

sylwester w górach Zagatówka

Sylwester w górach

ośrodek ZAGATÓWKA

Bal sylwestrowy w karczmie POLANIORKA

Sylwester w górach

ośrodek ZOFIA

Bal sylwestrowy w karczmie POALNIORKA

sylwester w górach ośrodek MAŁGOSIA II

Sylwester w górach

ośrodek MAŁGOSIA II

Bal sylwestrowy w karczmie U FURTOKA

Sylwester w górach Poronin Kamila

Sylwester w górach

ośrodek Willa KAMILA

Bal sylwestrowy w karczmie BACA

Sylwester w górach startuje już za

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

sylwester w górach oferty sylwestrowe

Sylwester w górach – bal w karczmie

Koronacją tej opcji jest bal sylwestrowy w pięknej regionalnej karczmie U Furtoka, Baca  lub Polaniorka. Doskonałe i bardzo bogate menu przyszykowane specjalnie na tą okazję  przez szefa kuchni. Sylwester w górach z balem w karczmie – poczuj góralskie klimaty!
Sylwester z balem w karczmie ośrodki: U Klusia, U Furtoka, U Sabiny, U Furtoka II (karczma U Furtoka).  Zofia, Anna I, U Galicy, Zagatówka  (karczma Polaniorka). Słoneczny Dworek, Baca, Baca II, domki Baca (karczma Baca)

Sylwester w górach – sylwester w Dunajcu

pozostałe oferty sylwestrowe w górach 2022/2023.  Ośrodek Małgosia oferuje doskonałą rodzinną atmosferę, rewelacyjny szałas regionalny oraz  pyszną kuchnię. W ośrodku Małgosia oferujemy pobyt sylwestrowy pełen atrakcji – jednak bez balu sylwestrowego.

sylwester z balem w ośrodku

Ośrodek Joniak to nowoczesność połączona z góralskim stylem. Do tego bal sylwestrowy na terenie ośrodka, idealny dla osób, które cenią sobie wygodę i możliwość udania się w każdej chwili na odpoczynek do pokoju.  Sylwester z imprezą w ośrodku – Joniak!  W ośrodku tym program obejmuje wszystkie atrakcja jak sylwestrowy kulig, imprezy góralskie w karczmach, baseny termalne, lampiony.

Sylwester w górach 18+

Ośrodek Pańszczyk to opcja 18+ dla najwytrwalszych imprezowiczów. Codzienne imprezy jak impreza góralska w karczmie U Furtoka z kapela góralską i poczęstunkiem, nocny kulig z pochodniami i ogniskiem, popijawa z góralami. To opcja zdecydowanie nie dla dzieci  i dlatego w tym ośrodku dzieci Państwo nie spotkają. Sylwester bez dzieci, sylwester 18+ – tylko w ośrodku Pańszczyk!

sylwester w górach gdzie jechać

Sylwester w górach to jedna z najpopularniejszych opcji spędzenia sylwestra w górach. Sylwester w górach – od razu na myśl przychodzi sylwester w Zakopanem. Ale sa lepsze opcje. Sylwester w Dunajcu, sylwester w Poroninie – to doskonałe miejsca gdzie spędzisz sylwestra w górach blisko stoków, blisko basenów termalnych z najlepszymi góralskimi atrakcjami a jednak nie zapłacisz tyle co w Zakopanem. Wybierz doskonała lokalizację i masę atrakcji w dobrej cenie!

Ile kosztuje sylwester w górach

Ile kosztuje sylwester, czy w górach jest drogo? Nie, wcale tak nie musi być. Odpowiednia lokalizacja to niższe ceny. Sylwester w Dunajcu, sylwester w Poroninie to dostęp do najlepszych atrakcji, góralski klimat i niskie ceny. W kilka minut dotrzesz do Zakopanego, w kilka minut będziesz na najlepszych stokach. Ile to będzie kosztować? O wiele mniej niż sylwester w Zakopanem. Wybierz mądrze i nie przepłacaj.

otwórz czat
Witam

Na stronie www.twojsylwester.eu w opisach ośrodków znajdą Państwo cenniki, opisy atrakcji, zdjęcia.

Jeśli przy danym pokoju w cenniku jest podana cena to na 99% jest on dostępny.

W czym jeszcze mogę pomóc?
Odpisze jak tylko będę online