sylwester z kuligiem

SYLWESTER Z KULIGIEM

Jak sylwester to kulig! Sylwester z kuligiem, ogniskiem i pochodniami!

Sylwester z Kuligiem 2021 Biały Dunajec

Każda nasza oferta zarówno Święta w górach, Sylwester w górach czy Wielkanoc w górach zawiera standardowy pakiet atrakcji w cenie: noclegi, wyżywienie, bilet na termy Gorący Potok, lampiony szczęścia, imprezę góralską z wyżywieniem i muzyką na żywo, dodatkowo znajdą Państwo animacje dla dzieci oraz różne imprezy tematyczne. Ale nie wymieniliśmy jeszcze jednej naszej ulubionej atrakcji: sylwestrowego kuligu!
Pobyt w górach, zwłaszcza w naszych pięknych Tatrach, to świetna okazja nie tylko do wypoczynku we wspaniałym otoczeniu, ale także możliwość wzięcia udziału w wielu ciekawych atrakcjach. Z pewnością jedną z największych, która zapewnia spektakularne wrażenia zarówno dorosłym, jak i dzieciom, jest oczywiście kulig! Jest to coś, co każdy powinien przeżyć chociaż raz w życiu. Dlatego z przyjemnością pokazujemy turystom ten wspaniały element góralskiej tradycji. Co najważniejsze, nasi Klienci mogą liczyć na kulig z pochodniami, ogniskiem, a wszystko to z ciekawą otoczką i wieloma dodatkowymi atrakcjami!

Sylwestrowy kulig – sylwester w górach 2021/2022

Sylwester w górach to koniecznie sylwester z kuligiem! Zwłaszcza, że Kulig zawsze był, będzie i być musi!
Kulig, ognisko, pochodnie, góralska muzyka, pieczenie kiełbasek – cieszą się dzieci, bawią się dorośli!
Jeden z wieczorów sylwestrowego turnusu w górach to kulig z pochodniami i ogniskiem!
Transport? Dojazd? O to się Państwo nie martwią!

Sylwester w górach – kulig, program

Górale podjeżdżają pod ośrodek w którym Państwo mieszkają. Wsiadamy na sanie lub wozy i ruszamy. Trasa prowadzi przez Dunajec a następnie przez las wśród drzew pokrytych śniegiem.
Pierwsza część to porządna przejażdżka – Góral na wozie rzuci dowcip, z chęcią wypije Państwa zdrowie – jak mu się podrzuci herbaty. Góral wie, że klienci lubią pośpiewać i posłuchać – więc bez krępacji prosimy go namawiać i zagadywać. Kuligi dojeżdżają na górską, skrytą w lesie polanę. Tam, pora na ognisko!
Z wozów wysiadamy i spokojnie udajemy się wysmażyć kiełbaski. Jak już pośpiewamy i potańczymy (to już kwestia Państwa humoru – o muzykę, kiełbaski, chlebek i dodatki zadbamy my – napoje rozweselające we własnym zakresie!!!), a konie pojedzą i odpoczną, to wracamy na swoje luksusowe środki transportu.
Podczas ogniska dla dzieci przygotujemy słodkie dodatki.

Sylwester z kuligiem – niezapomniana atrakcja

Prosimy Gości z ułańską fantazją – nie zabieramy pirotechniki – fajnie jest postrzelać, wiemy, że to efektowne, ale ze względu na fakt, że konie się płoszą, staje się to przy okazji kuligu niebezpieczne.
Jeśli życzą sobie Państwo porobić ładne pamiątkowe zdjęcia, prosimy o ustalenie z woźnicą – przypilnuje koni i zdjęcia będą perfekcyjne!
Na koniec, kiedy ognisko się skończy, prosimy śmieci wyrzucić do pojemników, a następnie odebrać pochodnie! Pochodnie można odpalić od ogniska.
Droga powrotna jest krótsza, i odwieziemy Państwa bezpośrednio pod ośrodki.

BON TURYSTYCZNY

Sylwester w górach bon turystyczny

OŚWIADCZENIE

Firma 2Point Piotr Jeziorski oświadcza, iż posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki
Numer ewidencyjny: 25527; Numer wpisu do rejestru: 60/19

Oraz posiada Gwarancje Ubezpieczeniowe udzieloną przez AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. z siedzibą w Warszawie 00-867 przy Chłodnej 51, jako zabezpieczenie finansowe, o którym mowa w art. 4 pkt 14 w zw. z art. 7 Ustawy.

ZAREZERWUJ SYLWESTRA W GÓRACH