Oferty sylwestrowe porównanie - Sylwester w górach 2021/2022

Oferty sylwestrowe w Tatrach. Poronin, Biały Dunajec, Gilczarów. Sylwester z kuligiem i atrakcjami. Sylwester w górach 2021/2022

Każda oferta sylwestra zawiera w swoim programie:

  • KULIG Z OGNISKIEM I POCHODNIAMI
  • BILET NA TERMY GORĄCY POTOK (100 minut)
  • LAMPIONY
  • NOCLEGI
  • WYŻYWIENIE (śniadania i obiadokolacje)
  • ZNIŻKI NA STOK TOKOLAND

Poniżej przedstawiamy różnice między poszczególnymi programami ośrodków:

bal sylwestrowy impreza góralska animacje dla dzieci bal dla dzieci
ANNA I Karczma Polaniorka (DJ) Karczma U Furtoka --- ---
ANNA II Karczma Polaniorka (DJ) Karczma U Furtoka --- ---
BERNADETA ośrodek (DJ) ośrodek TAK TAK
BERNADETA II ośrodek (DJ) ośrodek TAK TAK
DANUTA ośrodek (DJ) ośrodek TAK TAK
ELŻBIETA ośrodek (DJ) ośrodek TAK TAK
GAJA Karczma U FURTOKA (DJ) Karczma POLANIORKA OPCJA OPCJA
GÓRALSKI DOMEK Sala Bankietowa (zespół) Karczma POLANIORKA --- TAK
GÓRALSKI DWOREK Karczma U FURTOKA (DJ) Karczma POLANIORKA OPCJA OPCJA
GÓRALSKI PAŁACYK Karczma U JĘDRUSIA (DJ) Karczma U JĘDRUSIA --- ---
GRAŻYNA Sala Bankietowa (zespół) Karczma POLANIORKA --- TAK
HALINA Szałas Regionalny ośrodek TAK TAK
HELENA Sala Bankietowa (zespół) Karczma U FURTOKA --- TAK
JONIAK ośrodek (DJ) Karczma U FURTOKA --- ---
KOMINEK ośrodek (DJ) ośrodek TAK TAK
MAŁGOSIA ośrodek (DJ) Karczma U FURTOKA --- ---
MAŁGOSIA II Sala Bankietowa (zespół) Karczma POLANIORKA --- TAK
PAŃSZCZYK ośrodek (DJ) Karczma U FURTOKA --- ---
PAŃSZCZYK II Sala Bankietowa (zespół) Karczma U FURTOKA --- TAK
SKUPNIOWIE Karczma POLANIORKA (DJ) Karczma U FURTOKA --- ---
SŁONECZNY DWOREK Karczma JĘDRUŚ (DJ) Karczma U FURTOKA --- ---
U ADRIANA Sala Bankietowa (zespół) Karczma U FURTOKA --- TAK
U FURTOKA Karczma U FURTOKA (DJ) Karczma POLANIORKA TAK TAK
U JOANNY Karczma JĘDRUŚ (DJ) Karczma U FURTOKA --- ---
U KLUSIA Karczma U FURTOKA (DJ) Karczma POLANIORKA OPCJA OPCJA
U PAŃSZCZYKA Sala Bankietowa (zespół) Karczma U FURTOKA --- TAK
ZAGATÓWKA Karczma Polaniorka (DJ) Karczma U FURTOKA --- ---
ZOFIA Karczma Polaniorka (DJ) Karczma U FURTOKA --- ---

Sylwester w górach – oferty sylwestrowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Jak spędzić sylwester w górach?

Oferujemy Państwu pobyty w ośrodkach góralskich w Białym Dunajcu, Poroninie oraz miejscowości Ząb z pełnym programem rozrywkowym. Oprócz wygodnych pokoi i domowej kuchni czekają na Państwa liczne atrakcje jak bal sylwestrowy, kulig z pochodniami i ogniskiem, imprezy góralskie z kapelą, dancingi z muzyką na żywo, baseny termalne, lampiony. Znajdą Państwo oferty sylwestrowe zarówno dla osób, które oprócz atrakcji oczekują spokoju w ośrodku, jak i dla osób, które okres sylwestrowy chcą spędzić na aktywnym, wesołym imprezowaniu.

Sylwester z dziećmi

Jak co roku mamy również oferty sylwestra w górach dla rodzin z dziećmi gdzie oprócz osobnego balu dla dzieci proponujemy również bogaty program animacji podczas całego pobytu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami sylwestra w górach i do dokonania rezerwacji!
Sylwester z dziećmi? Czemu nie! Po raz kolejny przygotowaliśmy specjalny program dla rodzin z dziećmi , bal dla dzieci, atrakcje, zabawi i animatorki, które zajmą się Twoimi pociechami i pozwolą Ci na chwile relaksu na stoku czy w karczmie!

Sylwester w Tatrach

Sylwester w Zakopanem to już od kilku lat gwarancja śniegu. Doskonałe warunki do szusowania na stokach, zabawy na sankach czy lepienia bałwana. Gwarancja udanej zabawy w dostępnej cenie to rodzinny wyjazd na sylwester w górach. Sylwester 2021/2022 w górach będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem. Polskie Tatry mają bowiem w sobie wyjątkową magię i urok. Malownicze krajobrazy, przyjaźni mieszkańcy, pyszne miejscowe jedzenie, świeże powietrze i niemal nieograniczona ilość górskich tras oraz stoków narciarskich, sprawią że spędzicie cudowne chwile podczas zabawy sylwestrowej w górach, które na długo zapadną w Waszej pamięci.

Góralski sylwester oferty

Sylwester w górach z kuligiem , basenami termalnymi , impreza góralską i okolica pełną stoków oraz karczm z doskonałym jedzeniem ? Serdecznie zapraszamy do spędzenia Sylwestra w Białym Dunajcu. Doskonała lokalizacja sprawia, iż Biały Dunajec jest jedną z najciekawszych opcji na sylwestra w górach. W niewielkiej odległości znajdą Państwo całą masę atrakcji turystycznych jak i stoków Zakopane, Białka Tatrzańska, Murzasichle, Bukowina Tatrzańska, Małe Ciche. W ciągu paru chwil mogą Państwo wybierać pomiędzy różnymi stokami, basenami termalnymi, spędzeniem czasu na spokojnych spacerach wzdłuż Dunajca lub zatłoczonych Krupówkach. Tegoroczna oferta na pewno spełni Państwa oczekiwania. Masa atrakcji w dobrej cenie. Bal sylwestrowy, kulig z ogniskiem, góralska impreza z kapelą, wyjście na baseny termalne, lampiony, dancingi, zbójeckie napady górali, bal w Karczmie u Furtoka, to tylko niektóre z przewidzianych atrakcji. Imprezowy sylwester? Czemu nie! Specjalnie dla twardych imprezowiczów przygotowaliśmy ofertę w ośrodku Pańszczyk. UV party, Laser Party ogniska, kuligi, impreza góralska a do tego codzienne imprezy z DJ.

Sylwester w górach

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów sylwestrowych w Polskich górach.Wybierając się na sylwester w górach we dwoje mają Państwo do dyspozycji szeroki wachlarz atrakcji turystycznych. Wiele z nich znaleźć można w tatrzańskim Parku Narodowym. Decydując się na sylwester w Białym Dunajcu mają Państwo możliwość spędzenia tego szczególnego czasu w jednym z największych parków narodowych w Polsce. Na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego znaleźć można często ciężko dostępne atrakcje turystyczne. Jedną z nich jest Orla Perć, uznawana za najbardziej wymagający szlak w Polsce, prowadzi on przez takie 2-tysięczniki jak Kozi Wierch czy Zawrat. Sylwester zorganizowany w górach to możliwość zwiedzenia najpopularniejszych tatrzańskich szczytów takich jak Rysy, symbol Tatr a zarazem najwyższy szczyt w Polsce czyli Giewont, również pozostałe znane szczyty takie jak Świnica czy Kasprowy Wierch.

Oferty sylwestrowe

Wybierając zorganizowany sylwester w górach warto również zobaczyć Doliny Pięciu Stawów Polskich, gdzie znaleźć można piękne, malownicze jeziora. Kolejną dobrze wszystkim znaną atrakcją jest zawsze pełne od turystów, Morskie Oko. Mniej znany lecz warty uwagi jest lezący niedaleko Doliny Kościeliskiej, Smreczyński Staw, to dobra pozycja dla osób które sylwester z atrakcjami w górach chcą spędzić aktywnie. Przeglądając oferty sylwestrowe dla dwojga poza atrakcjami turystycznymi w Tatrzańskim Parku Narodowym znaleźć można sylwester w termach Rejon Podhala oferuje wiele basenów termalnych w których turyści spędzają całe dnie. To właśnie na Podhalu znajdują się największe źródła geotermalne w Polsce, które wykorzystywane są w tutejszych Aquaparkach i kąpieliskach. Wody geotermalne dzięki wysokiej mineralizacji i zawartych w nich aktywnych składnikach mają wiele zastosowań zdrowotnych – jest to z kolei idealna okazja do relaksu przed impreza sylwestrowa w górach. Bardzo dobrze wpływają na skórę i działają relaksacyjnie na cały organizm. Osoby spędzające sylwester w górach z dziećmi mają możliwość skorzystania z basenów termalnych w Polsce i Słowacji

Sylwester z balem

Kameralny sylwester w górach z balem w tak bajkowej, śnieżnobiałej scenerii i doborowym towarzystwie. Zapraszamy także do kontaktu w celu wcześniejszego zarezerwowania pobytu – tani sylwester w górach to przecież najlepsza okazja do znakomitej zabawy i aktywnego wypoczynku w gronie najbliższych i znajomych. Sylwester w górach 2021/2022 na Podhalu to najlepszy wybór dla par i rodzin z dziećmi. Oferty sylwestrowe naszej firmy to gwarancja wysokiej jakości w niskiej cenie.

Sylwester w Zakopanem

Zakopane to najpopularniejsza miejscowość turystyczna w polskich Tatrach, sylwester w Zakopanem co roku przyciąga setki tysięcy turystów. Sylwester w Białym Dunajcu to idealna alternatywa dla Zakopanego. Tani sylwester w górach to na pewno sylwester w Białym Dunajcu a nie Zakopanem. Nie przepłacaj. Wybierz nasze oferty sylwestrowe w Białym Dunajcu. Do Zakopanego to tylko 7 kilometrów, a spokój, liczne trasy spacerowe, baseny termalne, wyciągi narciarskie i doskonałe karczmy regionalne w o wiele niższych cenach niż w Zakopanem, sprawią, że Twój sylwester w górach będzie nie tylko doskonałą ale i niedrogą imprezą.

Oferty sylwestrowe Opcja I

OPCJA I – Sylwester w górach z balem na sali bankietowej i animacjami na osobnej sali dla dzieci podczas balu, kuligiem, imprezą góralską, termami, lampionami
Opcja pierwsza to opcja sylwestra w górach z imprezą sylwestrową na sali bankietowej. W opcji tej znajda Państwo szeroki program z kuligiem z ogniskiem i pochodniami, imprezą góralską w karczmie regionalnej U FURTOKA lub POLANIORKA z regionalnym poczęstunkiem i muzyką na żywo w wykonaniu zespołu Max z Bukowiny, biletem na baseny termalne TERMY SZAFLARY, lampionami. Wszystkie ośrodki posiadają pokoje z TV, prywatnymi łazienkami, WiFi. Podczas balu sylwestrowego zapewnimy Państwu bardzo bogate menu z nutą regionalną. Opcja ta pozwoli rodziną z dziećmi na chwile odpoczynku, gdyż sylwester dla dzieci będzie miał przygotowaną osobną salę, gdzie animatorzy zaproponują im różnorakie zabawy i atrakcje, dzięki czemu będą Państwo mieli możliwość swobodnej zabawy podczas sylwestra w górach . Większość ośrodków znajduje się w pobliżu sali bankietowej, ośrodkom oddalonym ponad 400 metrów gwarantujemy dojazd na sylwestra i transport powrotny.
Sylwester w górach ośrodki: Grażyna, Małgosia II, Pańszczyk II, U Adriana, U Pańszczyka, Helena.

Oferty sylwestrowe Opcja II

OPCJA II – Sylwester w górach z codziennymi animacjami dla dzieci, osobnym balem dla dzieci i dorosłych w ośrodku, kuligiem, imprezą góralską, termami, lampionami
Opcja numer dwa czyli sylwester z dziećmi to raj dla dzieci i prawdziwy wypoczynek dla rodziców. Sylwester z dziećmi to codzienne animacje od 9:00 do 15:00 dla dzieci, osobny bal sylwestrowy dla dzieci (na terenie ośrodka) z profesjonalną grupą animatorek. Do tego kulig z ogniskiem, pieczeniem kiełbasek i pochodniami, lampiony, baseny termalne. Imprezy góralskie z poczęstunkiem regionalnych smakołyków oraz występem kapel góralskich. Codzienne atrakcje i codzienny relaks. Fantastyczne ośrodki z udogodnieniami dla rodzin z dziećmi gwarantują udany sylwester w górach i doskonałą zabawę.
Sylwester z dziećmi ośrodki: Elżbieta, Bernadeta, Danuta, Bernadeta II, Kominek

Oferty sylwestrowe Opcja III

OPCJA III – Sylwester w górach z balem w karczmie regionalnej U FURTOKA, JĘDRUSIA lub POLANIORKA z kuligiem, imprezą góralską, termami, lampionami
Opcja numer trzy to opcja dla fanów najlepszych na Podhalu karczm regionalnych – U FURTOKA, JĘDRUSIA i POLANIORKI. W opcji tej znajdą Państwo wszystkie nasze atrakcje jak impreza góralska z poczęstunkiem regionalnym i występem kapeli góralskiej, lampiony, baseny termalne na TERMACH PODHALAŃSKICH. Nie zabraknie oczywiście kuligu z pochodniami, ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Koronacją tej opcji jest bal sylwestrowy w pięknej regionalnej karczmie U Furtoka, Jędruś lub Polaniorka, z doskonałym i bardzo bogatym menu przyszykowanym specjalnie na tą okazję przez szefa kuchni. Sylwester w górach z balem w karczmie – poczuj góralskie klimaty!
Sylwester z balem w karczmie ośrodki: Gaja, Góralski Dworek, Słoneczny Dworek, U Klusia, Skupniowie, U Furtoka, (karczma U Furtoka), Zagatówka, Zofia, Anna I, Anna II (karczma Polaniorka), Góralski Pałacyk, U Joanny (karczma Jędruś)

Oferty sylwestrowe Opcja IV

OPCJA IV – pozostałe oferty sylwestrowe w górach 2021/2022
Opcja numer cztery to mieszanka naszych kolejnych wariantów spędzenia sylwestra w górach. Ośrodek Małgosia oferuje doskonałą rodzinna atmosferę, rewelacyjny szałas regionalny oraz pyszną kuchnię. Ośrodek Joniak to nowoczesność połączona z góralskim stylem. Do tego bal sylwestrowy na terenie ośrodka, idealny dla osób, które cenią sobie wygodę i możliwość udania się w każdej chwili na odpoczynek do pokoju. W ośrodkach tych program obejmuje wszystkie atrakcja jak sylwestrowy kulig, imprezy góralskie w karczmach, baseny termalne, lampiony. Sylwester z imprezą w ośrodku – Małgosia i Joniak!

Ośrodek Pańszczyk to opcja 18+ dla najwytrwalszych imprezowiczów. Codzienne imprezy jak UV party, laser Party, popijawa z góralami – to opcja zdecydowanie nie dla dzieci i dlatego w tym ośrodku dzieci Państwo nie spotkają 🙂 Sylwester bez dzieci, sylwester 18+ – tylko w ośrodku Pańszczyk!

Ośrodek Halina to opcja dla osób które mają własny pomysł na spędzenie nocy sylwestrowej, sylwester w Zakopanem, sylwester na Termach, lub impreza we własnym gronie na terenie ośrodka. Sylwester z kuligiem, basenami termalnymi, dancingiem, impreza góralską z zespołem, ale za to sylwester bez balu – opcja Halina!

sylwester w górach już za

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)