Sylwester w górach 2023/2024 - oferty sylwestra w górach

Znajdź najlepsza ofertę sylwestrową dla siebie! Sylwester w górach oferty, oferty sylwestrowe, sylwester w górach z dziećmi, sylwester w górach z kuligiem, sylwester w Dunajcu, sylwester w Poroninie, sylwester w górach w karczmie.

Sylwester w górach – znajdź najlepszą ofertę sylwestra i poczuj klimat góralskiej imprezy!

SYLWESTER W GÓRACH – BAL Z ZESPOŁEM GÓRALSKIM

sylwester w górach bal z zespołem i DJ

Oferty sylwestra w górach z balem z kapelą góralską. Bal na sali bankietowej w Białym Dunajcu. O oprawę muzyczną zadba jedna z najpopularniejszych na Podhalu kapel MAX Z BUKOWINY. Podczas imprezy sylwestrowej zespół wystąpi w pełnym pięcioosobowym składzie. Szeroki repertuar od muzyki góralskiej po hity disco i pop rozgrzeje parkiet do czerwoności!
Ciszy nie przewidujemy!
W przerwach zespołu  parkiet przejmie DJ HUBI rezydent wrocławskich i legnickich klubów, sprawdzony i znany już naszym Gościom z ubiegłych lat.

Jedziesz z dziećmi – nie przejmuj się, zajmiemy się nimi, żebyś miał czas potańczyć i spokojnie się pobawić. Na sali będzie stworzona strefa animacji dla dzieci, gdzie animatorzy będą przeprowadzać pomysłowe i wciągające zabawy. Dodatkowo dzieciaki zasypiemy słodyczami i przygotujemy dla nich osobne menu.

Sylwester w górach ośrodek Anna II Biały Dunajec

Sylwester z kapelą

ośrodek ANNA II

miejsce: Biały Dunajec

termin: 28.12.2023-02.01.2024

Sylwester w górach – bal z zespołem Max z Bukowiny + DJ Hubi. Impreza góralska w karczmie U Furtoka z poczęstunkiem i kapelą góralską. Termy Gorący Potok, Sylwester z kuligiem z ogniskiem i pochodniami. Pokoje z łazienkami i tv, WiFi.

sylwester w górach ośrodek Grażyna Biały Dunajec

Sylwester nad Dunajcem

ośrodek GRAŻYNA

miejsce: Biały Dunajec

termin: 28.12.2023-02.01.2024

Sylwester w górach z balem na sali bankietowej. Muzyka zespół Max z Bukowiny + DJ Hubi. Pokoje z łazienkami i tv, WiFi. Impreza góralska w karczmie U Furtoka z poczęstunkiem i muzyką na żywo. Termy Gorący Potok, kulig z ogniskiem i pochodniami. Ośrodek położony bezpośrednio nad Dunajcem.

sylwester w górach ośrodek U Adriana Biały Dunajec

Sylwester w górach

ośrodek U ADRIANA

miejsce: Biały Dunajec

termin: 28.12.2023-02.01.2024

Sylwester w górach z muzyką na żywo! Bal sylwestrowy na sali bankietowej z zespołem Max z Bukowiny & DJ Hubi, Impreza góralska w karczmie regionalnej U Furtoka z dwoma kapelami, kulig z ogniskiem i pochodniami. Bilety na termy Gorący Potok. Ośrodek w centrum blisko karczm Polaniorka i U Furtoka.

sylwester w górach ośrodek Helena Biały Dunajec

Sylwester w górach

ośrodek HELENKA

miejsce: Biały Dunajec

termin: 28.12.2023-02.01.2024
Sylwester w górach z kapelą.
Ośrodek położony w centrum Dunajca, idealnie pomiędzy karczmami i salą bankietową. Blisko wszędzie. Bardzo dobra domowa kuchnia, pokoje z prywatnymi łazienkami, WiFI i TV.  Przestronny parking. Bal sylwestrowy na sali bankietowej z muzyką na żywo! Impreza góralska z dwoma kapelami w karczmie. Kulig z pochodniami i ogniskiem.

sylwester w górach ośrodek U Pańszczyka Biały Dunajec

Sylwester w górach

ośrodek U PAŃSZCZYKA

miejsce: Biały Dunajec

termin: 28.12.2023-02.01.2024
Sylwester w górach w Dunajcu!
Rodzinny ośrodek z doskonałą kuchnią, parking dla Gości, pokoje z łazienkami i TV, piłkarzyki. Bal sylwestrowy na sali bankietowej z zespołem MAX Z BUKOWINY & DJ Hubi. Kulig z ogniskiem i pochodniami, bilety na termy Gorący Potok, impreza góralska w karczmie U FURTOKA z poczęstunkiem i występem dwóch kapel góralskich.

sylwester w górach ośrodek Pańszczyk II Biały Dunajec

Sylwester w Dunajcu

ośrodek PAŃSZCZYK II

miejsce: Biały Dunajec

termin: 28.12.2023-02.01.2024

Sylwester w górach

Ośrodek w centrum Dunajca blisko karczm, parking dla Gości, pokoje z łazienkami i TV, sala kominkowa, Śniadania i obiadokolacje, kulig z ogniskiem i pochodniami, bilety na termy Gorący Potok, impreza góralska w karczmie U FURTOKA z poczęstunkiem i występem dwóch kapel góralskich. Bal z zespołem Max z Bukowiny i DJ Hubim

OŚWIADCZENIE

Firma 2Point Piotr Jeziorski oświadcza, iż posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki
Numer ewidencyjny: 25527; Numer wpisu do rejestru: 60/19

Oraz posiada Gwarancje Ubezpieczeniowe udzieloną przez UNIQA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń  S.A. z siedzibą w Warszawie 00-867 przy Chłodnej 51, jako zabezpieczenie finansowe, o którym mowa w art. 4 pkt 14 w zw. z art. 7 Ustawy.

 

Sylwester w górach startuje już za

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

otwórz czat
Dzień Dobry!

Na stronie www.twojsylwester.eu w opisach ośrodków znajdą Państwo cenniki, opisy atrakcji, zdjęcia.

W czym jeszcze mogę pomóc?
Odpisze jak tylko będę online