sylwester z kuligiem

SYLWESTER Z DZIEĆMI

Sylwester z dziećmi, bogata oferta sylwestra w górach z dziećmi, animacje dla dzieci, osobny bal sylwestrowy dla dzieci!

Sylwester z dziećmi

Każda nasza oferta Sylwestra w Górach zawiera standardowy pakiet atrakcji w cenie: noclegi, wyżywienie,  bilet na termy podhalańskie, lampiony szczęścia, imprezę góralską z wyżywieniem i muzyką na żywo, sylwester z kuligiem, ogniskiem i pochodniami oraz imprezy sylwestrowe. Ale nie wymieniliśmy jeszcze jednej atrakcji: sylwester z dziećmi i specjalne atrakcje dla dzieci!

Nasza oferta jest jak co roku bardzo nastawiona na rodziny z dziećmi.
Posiadając dzieci wiemy, jak ważne podczas sylwestra jest szczęście dzieci, a przy okazji wiemy, jak bardzo pragną Państwo chwili dla siebie i odpoczynku.

Oferujemy Państwu dwa pakiety ośrodków.

Sylwester z dziećmi OPCJA  – Relaks całkowity

– czyli codzienne animacje dla dzieci pod okiem sprawdzonej przez nas grupy animatorek dla dzieci, oraz osobnego balu dla dzieci w ośrodkach Bernadeta, Bernadeta II, Danuta, Elżbieta i U Kominka.

Animacje?
Tu za długo pisać. Informacje  znajdą Państwo w opisach ośrodków. Mogą Państwo spokojnie wyskoczyć na  narty czy spacer, Nasze animatorki zadbają o dzieci 🙂 a dzieci mogą mieć pretensje, że za szybko Państwo wrócili.

Bal sylwestrowy? W tych ośrodkach oprócz codziennych animacji od 19:00 do północy animatorki zabawią Państwa pociechy i przygotują im imprezę pełna zabaw, słodyczy i atrakcji. Do tego dopasowane dla dzieci menu – czyli to co lubią i co zjedzą 🙂 Pomidorowa z makaronem, frytki i nuggetsy, hot dogi, naleśniki, całe góry słodyczy  a do tego lody  – to podstawa która rządzi! O reszcie nie wspomnimy, zobaczą Państwo w reklamówkach, które dzieci przyniosą z sylwestra (bo na miejscu nie dadzą rady wszystkiemu podołać:)
Podczas balu dzieci swobodnie mogą się przemieszczać pomiędzy salami i chodzić do rodziców, Animatorki starają się by robiły to jak najrzadziej i przygotowane mają akcje i atrakcje do szybkiego ściągnięcia dzieci z powrotem na salę.

W ośrodkach z  animacjami dla dzieci ( Bernadeta, Bernadeta II, Danuta, Elżbieta, U Kominka) – kuligi ze względu na dzieci odbędą się od rana- tego dnia nie ma animacji, ale w zamian fundujemy rodzicom czas wolny wieczorem.
Dla dzieci przygotowaliśmy tego dnia imprezę Hawajską. od godziny 18:00 Państwo mają relaks a dzieci super kolorową zabawę z girlandami i światłem UV – szczegóły będą w programach pobytu!

Przypominamy: Animatorki to nie opiekunki. Zarówno podczas balu sylwestrowego dla dzieci jak i animacji  oczekujemy od dzieci pełnej samodzielności. Przyjęte jest, że nie pozostawiamy samych dzieci poniżej 4 roku życia.

Sylwester z dziećmi  OPCJA  Luz w sylwestra

– druga opcja to sylwester w górach i rodzinny pobyt pełen atrakcji, a do tego bal sylwestrowy na sali bankietowej, gdzie Państwo będą się bawić na sali dla dorosłych z oprawą muzyczną zespołu MAX Z BUKOWINY.
Dzieci w tym czasie, do końca imprezy pozostaną na HAWAJSKIM SYLWESTRZE DLA DZIECI  na osobnej sali, pod opieką grupy sprawdzonych przez nas animatorek dla dzieci.
Tu zapraszamy do ośrodków Helena, U Adriana, U Pańszczyka, Pańszczyk II, Grażyna, Małgosia II.

Podczas balu sylwestrowego dla dzieci pozwalamy sobie i IM  na wiele, to ICH bal, będzie niezdrowe wyjątkowe menu, luz i zabawa. Wszystko tak,  jak dzieci kochają. Będą zabawy, atrakcje, nagrody. Będzie wszystko co potrafimy zrobić, żeby dzieci były zajęte sobą a Państwo mieli chwilę dla siebie 🙂
Specjalnie  dopasowane stworzone przez dzieci dla dzieci menu – czyli to co lubią i co zjedzą 🙂 Pomidorowa z makaronem, frytki i nuggetsy, hot dogi, naleśniki, całe góry słodyczy  a do tego lody  – to podstawa, która rządzi!

Dzieci nie są zmuszane do przebywania na sali z animacjami, to ma być radość a nie więzienie. Sala z animacjami jest za salą dla dorosłych. Dzieci mogą w każdej chwili iść do rodziców. Animatorki starają się by robiły to jak najrzadziej i przygotowane mają akcje i atrakcje do szybkiego ściągnięcia dzieci z powrotem na salę.
Ochrona pilnuje wyjścia poza obiekt, więc dzieci są podczas całej imprezy bezpieczne.

Od ośrodków z animacjami ta opcja różni się tym, że animatorki organizują zabawy dla dzieci do końca imprezy. Bywało, że małe twardziele o 4 rano, przekąszając hot dogi,  brały się dopiero za robienie slimów (takie galaretowate gluty dla niewtajemniczonych).

Przypominamy: Animatorki to nie opiekunki. Podczas balu sylwestrowego dla dzieci oczekujemy od dzieci pełnej samodzielności. Przyjęte jest, że nie pozostawiamy samych dzieci poniżej 4 roku życia.

 

 

BON TURYSTYCZNY

Sylwester w górach bon turystyczny

OŚWIADCZENIE

Firma 2Point Piotr Jeziorski oświadcza, iż posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki
Numer ewidencyjny: 25527; Numer wpisu do rejestru: 60/19

Oraz posiada Gwarancje Ubezpieczeniowe udzieloną przez AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. z siedzibą w Warszawie 00-867 przy Chłodnej 51, jako zabezpieczenie finansowe, o którym mowa w art. 4 pkt 14 w zw. z art. 7 Ustawy.

ZAREZERWUJ SYLWESTRA W GÓRACH