Sylwester z dziećmi

SYLWESTER Z DZIEĆMI

Sylwester z dziećmi, bogata oferta sylwestra w górach z dziećmi, animacje dla dzieci, osobny bal sylwestrowy dla dzieci! Sylwester w górach z dziećmi to udana impreza i wytchnienie dla rodziców.

Sylwester z dziećmi

Każda nasza oferta Sylwestra w Górach zawiera standardowy pakiet atrakcji w cenie: noclegi, wyżywienie,  bilet na termy Gorący Potok, lampiony szczęścia, imprezę góralską z wyżywieniem i muzyką na żywo, sylwester z kuligiem, ogniskiem i pochodniami oraz imprezy sylwestrowe czy to w karczmie czy w ośrodku. Ale nie wymieniliśmy jeszcze jednej atrakcji: sylwester z dziećmi i specjalne atrakcje dla dzieci!

Co robić z dziećmi w sylwestra?

Nasza oferta jest jak co roku bardzo nastawiona na rodziny z dziećmi.
Posiadając dzieci wiemy, jak ważne podczas sylwestra jest szczęście dzieci, a przy okazji wiemy, jak bardzo pragną Państwo chwili dla siebie i odpoczynku. Długo nie zastanawiając się stworzyliśmy program, dzięki któremu mogą Państwo wyskoczyć do karczmy czy na stok, pobawić się podczas balu sylwestrowego, a Państwa pociechy będą w tym czasie oddawać się zabawie pod okiem animatorek.

Sylwester w górach z dziećmi oferty

Oferujemy Państwu dwa pakiety ośrodków.

Sylwester z dziećmi OPCJA  – Relaks całkowity

– czyli codzienne animacje dla dzieci pod okiem sprawdzonej przez nas grupy animatorek dla dzieci, oraz osobnego balu dla dzieci w ośrodkach Bernadeta, Bernadeta II, Danuta, Elżbieta, U Kominka,

Codzienne animacje dla dzieci?
Tu za długo pisać. Informacje  znajdą Państwo w opisach ośrodków. Mogą Państwo spokojnie wyskoczyć na  narty czy spacer, Nasze animatorki zadbają o dzieci 🙂 a dzieci mogą mieć tylko pretensje, że za szybko Państwo wrócili. Mnóstwo zabaw, atrakcji, konkursów – czas szybko upłynie na doskonałej zabawie!

Bal sylwestrowy dla dzieci

W  ośrodkach Danuta, Bernadeta, U Kominka, Bernadeta II, Elżbieta, oprócz codziennych animacji, w sylwestra od 19:00 do północy animatorki zabawią Państwa pociechy i przygotują im imprezę pełną zabaw, słodyczy i atrakcji. Do tego dopasowane dla dzieci menu – czyli to co lubią i co zjedzą 🙂 Pomidorowa z makaronem, frytki i nuggetsy, hot dogi, całe góry słodyczy  a do tego lody  – to podstawa która rządzi! O reszcie nie wspomnimy, zobaczą Państwo w reklamówkach, które dzieci przyniosą z sylwestra (bo na miejscu nie dadzą rady wszystkiemu podołać).
Podczas balu dzieci swobodnie mogą się przemieszczać pomiędzy salami i chodzić do rodziców, Animatorki starają się by robiły to jak najrzadziej i przygotowane mają akcje i atrakcje do szybkiego ściągnięcia dzieci z powrotem na ich salę.
W ośrodkach z  animacjami dla dzieci (Bernadeta, Bernadeta II, Danuta, Elżbieta, U Kominka) – kuligi ze względu na dzieci odbędą się od rana – tego dnia animacje odbywać się będą w godzinach wieczornych, dzięki czemu fundujemy rodzicom czas wolny wieczorem.

Sylwester w górach z dziećmi oferty

Oferujemy Państwu dwa pakiety ośrodków.

Sylwester z dziećmi OPCJA  – Rodzice na Balu w Karczmie – dzieci na balu z animacjami

BAL W KARCZMIE U FURTOKA

Ośrodki U Furtoka, U Furtoka II, U Klusia, U Sabiny animacje i bal dla dzieci mają jako opcję. Można wybrać pomiędzy balem sylwestrowym w karczmie U FURTOKA a balem dla dzieci w ośrodku U FURTOKA (znajduje się na tej samej posesji, 15 metrów od karczmy – wiec dzieci są obok i w każdej chwili można do nich zajrzeć). Codzienne animacje dla dzieci odbywają się w ośrodku U FURTOKA. Bal sylwestrowy dla dzieci rozpoczyna się o godzinie 20 :00 a kończy około 2 nad ranem. 

Przypominamy: Animatorki to nie opiekunki. Zarówno podczas balu sylwestrowego dla dzieci jak i animacji  oczekujemy od dzieci pełnej samodzielności. Przyjęte jest, że nie pozostawiamy samych dzieci poniżej 4 roku życia.

BAL W KARCZMIE BACA

Ośrodki BACA, BACA II, Słoneczny Dworek, Willa Kamila, Domki Góralskie Baca animacje i bal dla dzieci mają jako opcję. Można wybrać pomiędzy balem sylwestrowym w karczmie BACA a balem dla dzieci który odbywa się na osobnej sali w karczmie BACA – wiec dzieci są obok i w każdej chwili można do nich zajrzeć. Codzienne animacje dla dzieci odbywają się w karczmie BACA. Bal sylwestrowy dla dzieci rozpoczyna się o godzinie 20 :00 a kończy około 2 nad ranem. 

Przypominamy: Animatorki to nie opiekunki. Zarówno podczas balu sylwestrowego dla dzieci jak i animacji  oczekujemy od dzieci pełnej samodzielności. Przyjęte jest, że nie pozostawiamy samych dzieci poniżej 4 roku życia.

BAL W KARCZMIE POLANIORKA
Goście ośrodków ZOFIA, ZAGATÓWKA, ANNA I, U GALICY – mogą na życzenie wykupić bal i animacje dla dzieci w jednej z dostępnych opcji wymienionych powyżej. Np. ośrodek U Furtoka oddalony jest 3 minuty spacerkiem od karczmy, animatorki posiadają do Państwa numer telefonu i można zawsze się z nimi skontaktować.

BAL na sali bankietowej
Goście ośrodków ANNA II, GRAŻYNA, U ADRIANA, U HELENKI, PAŃSZCZYK II, U Pańszczyka – mogą na życzenie wykupić bal i animacje dla dzieci w jednej z dostępnych opcji wymienionych powyżej. Np. ośrodek U Furtoka oddalony jest 3 minuty spacerkiem od karczmy, animatorki posiadają do Państwa numer telefonu i można zawsze się z nimi skontaktować.

Sylwester w górach z dziećmi oferty

OŚWIADCZENIE

Firma 2Point Piotr Jeziorski oświadcza, iż posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki
Numer ewidencyjny: 25527; Numer wpisu do rejestru: 60/19

Oraz posiada Gwarancje Ubezpieczeniowe udzieloną przez UNIQA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń  S.A. z siedzibą w Warszawie 00-867 przy Chłodnej 51, jako zabezpieczenie finansowe, o którym mowa w art. 4 pkt 14 w zw. z art. 7 Ustawy.

 

ZAREZERWUJ SYLWESTRA W GÓRACH

otwórz czat
Dzień Dobry!

Na stronie www.twojsylwester.eu w opisach ośrodków znajdą Państwo cenniki, opisy atrakcji, zdjęcia.

W czym jeszcze mogę pomóc?
Odpisze jak tylko będę online