sylwester z kuligiem

SYLWESTER Z DZIEĆMI

Sylwester z dziećmi, bogata oferta sylwestra w górach z dziećmi, animacje dla dzieci, osobny bal sylwestrowy dla dzieci! Sylwester w górach z dziećmi!

Sylwester z dziećmi

Każda nasza oferta Sylwestra w Górach zawiera standardowy pakiet atrakcji w cenie: noclegi, wyżywienie,  bilet na termy Gorący Potok, lampiony szczęścia, imprezę góralską z wyżywieniem i muzyką na żywo, sylwester z kuligiem, ogniskiem i pochodniami oraz imprezy sylwestrowe czy to w karczmie czy w ośrodku. Ale nie wymieniliśmy jeszcze jednej atrakcji: sylwester z dziećmi i specjalne atrakcje dla dzieci!

Nasza oferta jest jak co roku bardzo nastawiona na rodziny z dziećmi.
Posiadając dzieci wiemy, jak ważne podczas sylwestra jest szczęście dzieci, a przy okazji wiemy, jak bardzo pragną Państwo chwili dla siebie i odpoczynku. Długo nie zastanawiając się stworzyliśmy program, dzięki któremu mogą Państwo wyskoczyć do karczmy czy na stok, pobawić się podczas balu sylwestrowego, a Państwa pociechy będą w tym czasie oddawać się zabawie pod okiem animatorek.

Oferujemy Państwu dwa pakiety ośrodków.

Sylwester z dziećmi OPCJA  – Relaks całkowity

– czyli codzienne animacje dla dzieci pod okiem sprawdzonej przez nas grupy animatorek dla dzieci, oraz osobnego balu dla dzieci w ośrodkach Bernadeta, Bernadeta II, Danuta, Elżbieta, U Kominka, U Furtoka, Gaja, U Klusia, Góralski Dworek.

Codzienne animacje dla dzieci?
Tu za długo pisać. Informacje  znajdą Państwo w opisach ośrodków. Mogą Państwo spokojnie wyskoczyć na  narty czy spacer, Nasze animatorki zadbają o dzieci 🙂 a dzieci mogą mieć tylko pretensje, że za szybko Państwo wrócili. Mnóstwo zabaw, atrakcji, konkursów – czas szybko upłynie na doskonałej zabawie!

Bal sylwestrowy dla dzieci

W  ośrodkach Danuta, Bernadeta, U Kominka, Bernadeta II, Elżbieta oprócz codziennych animacji, w sylwestra od 19:00 do północy animatorki zabawią Państwa pociechy i przygotują im imprezę pełną zabaw, słodyczy i atrakcji. Do tego dopasowane dla dzieci menu – czyli to co lubią i co zjedzą 🙂 Pomidorowa z makaronem, frytki i nuggetsy, hot dogi, całe góry słodyczy  a do tego lody  – to podstawa która rządzi! O reszcie nie wspomnimy, zobaczą Państwo w reklamówkach, które dzieci przyniosą z sylwestra (bo na miejscu nie dadzą rady wszystkiemu podołać).
Podczas balu dzieci swobodnie mogą się przemieszczać pomiędzy salami i chodzić do rodziców, Animatorki starają się by robiły to jak najrzadziej i przygotowane mają akcje i atrakcje do szybkiego ściągnięcia dzieci z powrotem na ich salę.
W ośrodkach z  animacjami dla dzieci (Bernadeta, Bernadeta II, Danuta, Elżbieta, U Kominka) – kuligi ze względu na dzieci odbędą się od rana – tego dnia animacje odbywać się będą w godzinach wieczornych, dzięki czemu fundujemy rodzicom czas wolny wieczorem.

Ośrodki U Furtoka, Gaja, U Klusia, Góralski Dworek animacje i bal dla dzieci mają jako opcję. Można wybrać pomiędzy balem sylwestrowym w karczmie U FURTOKA a balem dla dzieci w ośrodku U FURTOKA (znajduje się na tej samej posesji, 15 metrów od karczmy – wiec dzieci są obok i w każdej chwili można do nich zajrzeć). Codzienne animacje dla dzieci odbywają sie w ośrodku U FURTOKA. Bal sylwestrowy dla dzieci rozpoczyna się o godzinie 20 :00 a kończy około 2 nad ranem. 

Przypominamy: Animatorki to nie opiekunki. Zarówno podczas balu sylwestrowego dla dzieci jak i animacji  oczekujemy od dzieci pełnej samodzielności. Przyjęte jest, że nie pozostawiamy samych dzieci poniżej 4 roku życia.

Sylwester z dziećmi  OPCJA  Luz w sylwestra

– druga opcja to sylwester w górach oferty i rodzinny pobyt pełen atrakcji, a do tego bal sylwestrowy na sali bankietowej, gdzie Państwo będą się bawić na sali dla dorosłych z oprawą muzyczną zespołu MAX Z BUKOWINY.
Dzieci w tym czasie, do końca imprezy pozostaną na HAWAJSKIM SYLWESTRZE DLA DZIECI  na osobnej sali (sala znajduje się za salą dla dorosłych, łączy je krótki korytarz), pod opieką grupy sprawdzonych przez nas animatorek dla dzieci.
Tu zapraszamy do ośrodków Helenka, U Adriana, U Pańszczyka, Pańszczyk II, Grażyna, Małgosia II.

Hawajski bal sylwestrowy dla dzieci

Podczas Hawajskiego balu sylwestrowego dla dzieci pozwalamy sobie i IM  na wiele, to ICH bal, będzie niekoniecznie do końca zdrowe, wyjątkowe menu, luz i zabawa. Wszystko tak,  jak dzieci kochają. Będą zabawy, atrakcje, nagrody. Będzie wszystko co potrafimy zrobić, żeby dzieci były zajęte sobą a Państwo mieli chwilę dla siebie 🙂
Specjalnie  dopasowane stworzone przez dzieci dla dzieci menu – czyli to co lubią i co zjedzą 🙂 Pomidorowa z makaronem, frytki i nuggetsy, hot dogi, naleśniki, całe góry słodyczy  a do tego lody  – to podstawa, która rządzi!

Sylwestrowa zabawa, i swoboda

Dzieci nie są zmuszane do przebywania na sali z animacjami, to ma być radość a nie więzienie. Sala z animacjami jest za salą dla dorosłych. Dzieci mogą w każdej chwili iść do rodziców. Animatorki starają się by robiły to jak najrzadziej i przygotowane mają akcje i atrakcje do szybkiego ściągnięcia dzieci z powrotem na salę.
Ochrona pilnuje wyjścia poza obiekt, więc dzieci są podczas całej imprezy bezpieczne.

Od ośrodków z animacjami ta opcja różni się tym, że animatorki organizują zabawy dla dzieci do końca imprezy. Bywało, że małe twardziele o 4 rano, przekąszając hot dogi,  brały się dopiero za robienie slimów (takie galaretowate gluty dla niewtajemniczonych).

Przypominamy: Animatorki to nie opiekunki. Podczas balu sylwestrowego dla dzieci oczekujemy od dzieci pełnej samodzielności. Przyjęte jest, że nie pozostawiamy samych dzieci poniżej 4 roku życia.

 

 

BON TURYSTYCZNY

Sylwester w górach bon turystyczny

OŚWIADCZENIE

Firma 2Point Piotr Jeziorski oświadcza, iż posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki
Numer ewidencyjny: 25527; Numer wpisu do rejestru: 60/19

Oraz posiada Gwarancje Ubezpieczeniowe udzieloną przez AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. z siedzibą w Warszawie 00-867 przy Chłodnej 51, jako zabezpieczenie finansowe, o którym mowa w art. 4 pkt 14 w zw. z art. 7 Ustawy.

ZAREZERWUJ SYLWESTRA W GÓRACH