Sylwester w górach stoki narciarskie

Sylwester w górach stoki narciarskie, sylwester z nartami, sylwester dla narciarzy. Imprezy sylwestrowe w Tatrach. Poronin, Biały Dunajec, Zakopane. Sylwester z kuligiem i atrakcjami.

SYLWESTER W GÓRACH  STOKI NARCIARSKIE

Biały Dunajec to idealne miejsce wypadowe dla narciarzy.

okolica pełna jest turystycznym miejscowości z doskonale przygotowanymi stokami. Biały Dunajec to jakby centrum wypadowe, gdyż znajduje się w samym środku okolicznych atrakcji. Dojazd do wybranego stoku lub miejscowości jest bardzo przyjemny ze względu na niewielkie odległości jak i liczne środki transportu kursujące praktycznie co 10 minut.

 

TOKOLAND – Biały Dunajec – partner SYLWESTRA W GÓRACH

Tokoland stok Biały Dunajec

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego wyciągu, który położony jest w malowniczej miejscowości Biały Dunajec. W bliskiej odległości znajduje się Zakopane – stolica Polskich Tatr.

Posiadamy dwa wyciągi:
Mała Gubałówka:

  • długość trasy zjazdowej wynosi 750m,
  • nachylenie 11.08°
  • różnica wzniesień 115,5m

oraz drugi wyciąg: Karuzela o długości 350m.
Są one oświetlone i sztucznie zaśnieżane. Trasy zjazdowe są przygotowywane w profesjonalny sposób za pomocą ratraka.

Czas spędzony w naszym centrum narciarskim na całej trasie zjazdowej jak i wokół dolnej stacji umila muzyka. Przy wyciągu znajduje się mała gastronomia oferująca ciepłe potrawy i napoje. Zmarznięci uczestnicy białego szaleństwa mogą się ogrzać w szałasie góralskim przy płonącym ognisku.

Posiadamy wypożyczalnię sprzętu narciarskiego. Początkującym narciarzom oferujemy uczestnictwo w szkółce narciarskiej pod okiem profesjonalnych instruktorów Polskiego Związku Narciarskiego.
Przy dolnej stacji znajduje się bezpłatny parking, oraz bezpłatne toalety.

Dla gości „Sylwestra w Górach” specjalny kupon rabatowy – całodzienny karnet w cenie tylko 40 pln – kupony znajda Państwo w kopertach rozdawanych przy kwaterowaniu!
https://www.tokoland.pl

 

U Steni Gliczarów Górny
trzy „rodzinne” wyciągi narciarskie o zróżnicowanym poziomie trudności i łącznej długości tras zjazdowych ponad 1000 m. Stoki sztucznie naśnieżane, przygotowywane ratrakiem, oświetlone. Ponadto do dyspozycji gości szkoła narciarska i snowboardowa, serwis i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego, dwa parkingi oraz zaplecze gastronomiczne.
Stok U STENI

SAMI SWOI, Gliczarów Dolny
wyciąg o długości 700 m, trzy trasy zjazdowe. Początkujący narciarze mogą skorzystać ze szkółki narciarskiej i specjalnie dla nich przygotowanego krótszego wyciągu z łagodniejszą trasą. Na miejscu wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Wyciąg narciarski łączy dwie miejscowości: Gliczarów Dolny (dolna stacja) oraz Gliczarów Górny (górna stacja). Przy dolnej stacji wyciągu mieści się dwupoziomowa karczma.

Białka Tatrzańska (czas dojazdu około 20 minut)
Białka Tatrzańska to góralska wieś położona w województwie małopolskim, posiadająca niezwykle atrakcyjne środowisko geograficzne. Umiejscowiona jest blisko Tatr Polskich i Słowackich, 15 km od Nowego Targu i 20 km od Zakopanego.  Tutejsze stoki są łagodne, trasy szerokie i dobrze utrzymane. Znajduje się tu ponad 20 wyciągów, w tym 3 koleje krzesełkowe, 3 osobowa o długości 1380m, 4 osobowa o długości 800 m i 6 osobowa o długości 1350 m, wyciągi orczykowe i talerzykowe. Przepustowość wszystkich wyciągów w Białce Tatrzańskiej to ok. 15 000 osób na godzinę – wyciagi w jednym systemie karty to ok 10 000 osób na godzinę, natomiast długość wszystkich tras zjazdowych to ponad 15.000m. Białka Tatrzańska zapewnia swoim gościom ponad 5000 miejsc noclegowych.

Małe Ciche (czas dojazdu 10-15 minut)
Nowoczesna kolej krzesełkowa i wyciągi orczykowe, doskonale przygotowane trasy, wypożyczalnia sprzętu, serwis, szkoła narciarska. Znajdziecie tutaj Państwo nowoczesną czteroosobową kolej krzesełkową o długości 1250 /m/, średnim nachyleniu 17% i różnicy wzniesień wynoszącej ok. 220m. oraz dwa wyciągi orczykowe.

Bukowina Centrum
Znajdują się tu trzy wyciągi orczykowe oraz zaplecze gastronomiczne i wypożyczalnie sprzętu.
Najdłuższy wyciąg ma 400m. Wszystkie są oświetlone. Lokalizacja przy drodze Białka Tatrzańska – Bukowina Klin.
Wyciągi na Wysokim Wierchu. Dojazd od Klinu w Kierunku Łysej Polany. Cztery oświetlone wyciągi w tym jeden naśnieżany. Wyciągi na Wierchu Olczańskim potocznie nazywane UFO. Jest to największy kompleks w Bukowinie. Wszystkie trasy są oświetlone, ratrakowane i niektóre naśnieżane.

Galicowa Grapa w Poroninie
typ WN-1000 wyciąg orczykowy o długości 800 m, różnica poziomów 150 m, przepustowość 800 os./godz. Tel. 018-200-02-19

U Gruloka w Poroninie
wyciąg orczykowy, o długości 250 m, trasa jest ratrakowana i oświetlona, sztucznie naśnieżana. Tel. (018) 20 741 04, kom. 0 602 380 260 www.ugruloka.pl

Kompleks narciarski Murzasichle
5 wyciągów orczykowych o długości 200, 220, 300, 320, 350 m. Stoki sztucznie ośnieżone, oświetlane i przygotowane przez ratrak, szkoła narciarska. Przy wyciągach karczma Dujawica ze smaczną góralska kuchnią, 3 wypożyczalnie nart i snowboardów, serwis narciarski, toalety i dyżurka TOPR, Murzasichle-Budzowy Wierch. Tel. 0 602-70-90-20

Polana Zgorzelisko
wyciąg orczykowy o długości 220 m, działający przy Hotelu „POLSKIE TATRY S.A.” Tel. 018 207-70-11

Murzasichle Hajduk
wciąg narciarski orczykowy o długości 300 m, oświetlony, naśnieżany, codziennie przygotowany przez ratrak, wypożyczalnia nart i snowboardów, skuterów śnieżnych, serwis narciarski, szałas gastronomiczny. Tel. 018-201-96-28 https://www.hajduk-ski.pl

Pawlikowski
2 wyciągi orczykowe o długości 400 m, oświetlany, ubijany ratrakiem Tel. 018 208-41-71 Stanisław Kułach – DJŁ-300 długość 420 m, oświetlony, ratrakowany, szkoła narciarska i wypożyczalnia nart, Polana Błociska. Tel. 018 208-41-33

Stasikówka „Tatra Poma”
wyciąg orczykowy o długości 300 m, Stasikówka. Wyciąg ratrakowany, oświetlony. Możliwość nauki na nartach i snowboardzie. Przy stoku karczma regionalna „POD LASEM”. Tel. 018-208-42-70

 

OŚWIADCZENIE

Firma 2Point Piotr Jeziorski oświadcza, iż posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki
Numer ewidencyjny: 25527; Numer wpisu do rejestru: 60/19

Oraz posiada Gwarancje Ubezpieczeniowe udzieloną przez UNIQA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń  S.A. z siedzibą w Warszawie 00-867 przy Chłodnej 51, jako zabezpieczenie finansowe, o którym mowa w art. 4 pkt 14 w zw. z art. 7 Ustawy.

 

ZAREZERWUJ POBYT SYLWESTROWY

otwórz czat
Dzień Dobry!

Na stronie www.twojsylwester.eu w opisach ośrodków znajdą Państwo cenniki, opisy atrakcji, zdjęcia.

W czym jeszcze mogę pomóc?
Odpisze jak tylko będę online