sylwester w Białym Dunajcu

Sylwester w Dunajcu 2024/2025

Sylwester w Dunajcu - oferty sylwestra w górach, imprezy sylwestrowe w Tatrach. Poronin, Biały Dunajec, Zakopane. Sylwester z kuligiem i atrakcjami.

Sylwester w Dunajcu – oferty sylwestra w górach 2024/2025 – BIAŁY DUNAJEC

W skrócie pisząc Biały Dunajec to idealne miejsce na Sylwester w górach

10 minut do Zakopanego? Kilkadziesiąt stoków w okolicy? Spokój i cisza? Piękne widoki? Termy podhalańskie ? – czyli po prostu Biały Dunajec! Pragniesz tłumów i zgiełku ? Co chwilę jedzie bus, lub pociąg którymi dojedziesz w ciągu 15 minut do Zakopanego lub na stoki. Chcesz pospacerować, zjeść coś regionalnego w przystępnej cenie, przejść się wzdłuż Dunajca – to wszystko znajdziesz na miejscu!

BIAŁY DUNAJEC

Biały Dunajec to z roku na rok coraz lepsze miejsce na wypady turystyczne. Doskonałe regionalne karczmy (polecamy Karczmy Polaniorka czy U Furtoka w których to część naszych gości spędzi bal sylwestrowy w górach), pizzerie, kilkadziesiąt stoków na miejscu i w okolicy, wypożyczalnie sprzętu, , sklepy, baseny termalne, lodowisko, a wszystko to w malowniczej wiejskiej scenerii z przepięknym widokiem na Tatry i cudownym szumem Dunajca w tle.

Biały Dunajec – okolica

Turysta znajdzie tu wszystko czego dusza zabraknie a jego portfel nie przeżyje zakopiańskich katuszy. W bezpośredniej bliskości ośrodków znajduje się Stacja Narciarska „Toco Land” z nowoczesną kolejką krzesełkową. Nieco dalej mamy do wyboru stację „Suche”. Są też wyciągi „Sami Swoi” i „U Steni”. Oczywiście łatwo dojechać również na stoki do pobliskich miejscowości. Wielkim plusem jest skomunikowanie Białego Dunajca. Autobusy, wszechobecne busy, a dla tych co nie lubią korków stacja PKP z której w 8 minut dojeżdżamy do Zakopanego.
Idealne miejsce na sylwester w górachWielkanoc w górach jak i święta w górach

Sylwester w Białym Dunajcu – góralskie klimaty

Gmina Biały Dunajec należy do regionu Podhala, którego granice wyznaczają Tatry, Gorce, Przełęcz Obidowa oraz Spisz i Orawa. Gmina leży na Pogórzu Spisko-Gubałowskim, co stanowi asymetryczny pas wzniesień pomiędzy obniżeniem Podtatrzańskim a kotliną Orawsko-Nowotarską. Gminę tworzą wsie: Biały Dunajec, Gliczarów Dolny i Górny, Leszczyny oraz Sierockie, jej obszar jest zamieszkały przez 6.300 osób. Na obszarze gminy przeważają powierzchnie bezleśne, dość długie zaleganie pokrywy śnieżnej oraz korzystne nachylenie stoków sprzyjają uprawianiu narciarstwa w sezonie zimowym. Na terenie Stołowego oraz Gliczarowa Górnego znajdują się liczne wyciągi narciarskie, zarówno stąd jak i z wierchów Pogórza Gubałowskiego można podziwiać rozległe widoki na Tatry, Gorce, Beskidy oraz kotlinę Orawsko-Nowotarską, co potęguje walory turystyczne zarówno zimą jak i latem.

Sylwester w Dunajcu – oferty

Ośrodek Helenka – kulig z ogniskiem i pochodniami, Impreza góralska w karczmie z zespołem i poczęstunkiem, bilet na baseny termalne, bal sylwestrowy na sali bankietowej, osobny bal dla dzieci, lampiony – zobacz ofertę sylwestra w górach w ośrodku HELENKA

Ośrodek Bernadeta – codzienne animacje dla dzieci, osobny bal sylwestrowy dla dzieci, bal sylwestrowy w ośrodku, kulig z pochodniami i ogniskiem, impreza góralska z kapelą i poczęstunkiem, bilet na baseny termalne, lampiony – zobacz ofertę sylwestra w górach w ośrodku BERNADETA

Ośrodek Danuta – codzienne animacje dla dzieci, osobny bal sylwestrowy dla dzieci, bal sylwestrowy w ośrodku, kulig z pochodniami i ogniskiem, impreza góralska z kapelą i poczęstunkiem, bilet na baseny termalne, lampiony – zobacz ofertę sylwestra w górach w ośrodku DANUTA

Ośrodek Małgosia II – bal sylwestrowy na sali bankietowej, animacje dla dzeci podczas balu, impreza góralska z muzyką na żywo i poczęstunkiem  w karczmie U FURTOKA, kulig z pochodniami i ogniskiem, bilet na termy, lampiony – zobacz ofertę sylwestra z balem w karczmie ośrodka Małgosia II 

Ministerstwo sportu i Turystyki
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
Certyfikat Dobrych Praktyk Polskiej Organizacji Turystycznej
Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny

OŚWIADCZENIE

Firma 2Point Piotr Jeziorski oświadcza, iż posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki
Numer ewidencyjny: 25527; Numer wpisu do rejestru: 60/19

Oraz posiada Gwarancje Ubezpieczeniowe numer COR 528460,  udzieloną przez Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group z siedzibą w Warszawie 00-675 przy ulicy Wołoska 22A, jako zabezpieczenie finansowe, o którym mowa w art. 4 pkt 14 w zw. z art. 7 Ustawy.

 

ZAREZERWUJ POBYT SYLWESTROWY

otwórz czat
Dzień Dobry!

Na stronie www.twojsylwester.eu w opisach ośrodków znajdą Państwo cenniki, opisy atrakcji, zdjęcia.

TEGOROCZNE OFERTY SYLWESTRA DOSTĘPNE BĘDĄ OD 15 LIPCA.

W czym jeszcze mogę pomóc?
Odpisze jak tylko będę online