sylwester z kuligiem

SYLWESTER Z DZIEĆMI

Sylwester z dziećmi, bogata oferta sylwestra w górach z dziećmi, animacje dla dzieci, osobny bal sylwestrowy dla dzieci!

Sylwester z dziećmi

każda nasza oferta Sylwestra w Górach zawiera standardowy pakiet atrakcji w cenie: noclegi, wyżywienie,  bilet na termy podhalańskie, lampiony szczęścia, imprezę góralską z wyżywieniem i muzyką na żywo, sylwester z kuligiem, ogniskiem i pochodniami oraz imprezy sylwestrowe. Ale nie wymieniliśmy jeszcze jednej atrakcji: sylwester z dziećmi i specjalne atrakcje dla dzieci!

Nasza oferta jest jak co roku bardzo nastawiona na rodziny z dziećmi.
Posiadając dzieci wiemy, jak ważne podczas sylwestra jest szczęście dzieci, a przy okazji wiemy, jak bardzo pragną Państwo chwili dla siebie i odpoczynku.

Oferujemy Państwu dwa pakiety ośrodków.

Relaks całkowity

– czyli codzienne animacje dla dzieci pod okiem sprawdzonej przez nas grupy animatorek dla dzieci oraz osobnego balu dla dzieci w ośrodkach Bernadeta, Bernadeta II, Danuta, Elżbieta i U Kominka.

Animacje?
tu za długo pisać. Opisy znajdą Państwo w opisach ośrodków. Mogą Państwo spokojnie wyskoczyć na  narty czy spacer, Nasze animatorki zadbają o dzieci 🙂 a dzieci mogą mieć pretensje, że za szybko Państwo wrócili.
Bal sylwestrowy? w tych ośrodkach oprócz codziennych animacji od 19:00 do północy animatorki zabawią Pańśtwa pociechy i przygotują im imprezę pełna zabaw, słodyczy i atrakcji. Do tego dopasowane dla dzieci menu – czyli to co lubią i co zjedzą 🙂 Pomidorowa z makaronem, fryty i nuggetsy, do tego lody  – to podstawa która rządzi! O Reszcie nie wspomnimy, zobaczą Państwo w reklamówkach, które dzieci przyniosą z imprezy, bo na miejscu nie dadzą rady wszystkiemu podołać:)
W ośrodkach z  animacjami dla dzieci ( Bernadeta, Bernadeta II, Danuta, Elżbieta, U Kominka) – kuligi ze względu na dzieci odbędą się od rana- tego dnia nie ma animacji, ale w zamian fundujemy rodzicom czas wolny wieczorem. Dla dzieci przygotowaliśmy tego dnia imprezę Hawajską. od godziny 18:00 Państwo mają relaks a dzieci super kolorową zabawę – szczegóły będą w programach pobytu!

Luz w sylwestra

– druga opcja to sylwester w górach i rodzinny pobyt pełen atrakcji, a do tego bal sylwestrowy na sali bankietowej, gdzie Państwo będą się bawić na sali dla dorosłych z oprawą muzyczną zespołu MAX Z BUKOWINY, a dzieci w tym czasie, do końca imprezy pozostaną na HAWAJSKIM SYLWESTRZE na osobnej sali, pod opieką grupy sprawdzonych przez nas animatorek dla dzieci.
Tu zapraszamy do ośrodków Helenka, U Adriana, U Pańszczyka, Pańszczyk II, Grażyna, Małgosia II.
Podczas balu dla dzieci pozwalamy sobie i IM  na wiele, to ICH bal, będzie niezdrowe wyjątkowe menu, luz i zabawa. Wszystko tak,  jak dzieci kochają. Będą zabawy, atrakcje, nagrody. Będzie wszystko co potrafimy zrobić, żeby dzieci były zajęte sobą a Państwo mieli chwilę dla siebie 🙂
Dzieci nie są zmuszane do przebywania na sali z animacjami, to ma być radość a nie więzienie. Sala z animacjami jest za salą dla dorosłych. Dzieci mogą w każdej chwili iść do rodziców. Ochrona pilnuje wyjścia poza obiekt, więc dzieci są podczas całej imprezy bezpieczne.
Od ośrodków z animacjami ta opcja różni się tym, że animatorki organizują zabawy dla dzieci do końca imprezy. Bywało, że małe twardziele o 4 rano, przekąszając hot dogi,  brały się dopiero za robienie slimów (takie galaretowate gluty dla niewtajemniczonych).

BON TURYSTYCZNY

Sylwester w górach bon turystyczny

OŚWIADCZENIE

Firma 2Point Piotr Jeziorski oświadcza, iż posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki
Numer ewidencyjny: 25527; Numer wpisu do rejestru: 60/19

Oraz posiada Gwarancje Ubezpieczeniowe udzieloną przez AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. z siedzibą w Warszawie 00-867 przy Chłodnej 51, jako zabezpieczenie finansowe, o którym mowa w art. 4 pkt 14 w zw. z art. 7 Ustawy.

ZAREZERWUJ SYLWESTRA W GÓRACH