Sylwester w górach rezerwacje GÓRALSKI DOMEK POLANIORKA

Sylwester w górach rezerwacje Góralski Domek Polaniorka, impreza góralska, bal w karczmie regionalnej, baseny termalne, kulig z pochodniami i ogniskiem!

SYLWESTER W GÓRACH REZERWACJE – GÓRALSKI DOMEK POLANIORKA

Co trzeba zrobić aby zarezerwować sylwestra w górach??

1. Sprawdź dostępność miejsc i pokoi w interesującym Cię obiekcie – poprzez messengera, telefonicznie, lub za pomocą formularza kontaktowego w dziale KONTAKT.

2. Wypełnij i wyślij znajdujący się na dole tej strony Formularz Zgłoszeniowy

Po jego wysłaniu automatycznie system prześle na Państwa mail potwierdzenie wypełnienia i wysłania formularza rezerwacji na święta w górach.  Następnie w ciągu 48h otrzymają Państwo potwierdzenie przyjęcia rezerwacji wraz z danymi do uiszczenia zaliczki.
W przypadku braku możliwości przyjęcia rezerwacji w proponowanym przez Państwa kształcie, wysłane zostaną informacje na temat dostępności miejsc i wariantów.
Zdarza się, iż nasze wiadomości trafiają do zakładki SPAM – jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi, zajrzyj do SPAMu w swojej skrzynce odbiorczej.

3. Płatności i potwierdzenia.
W otrzymanym od nas potwierdzeniu przyjęcia rezerwacji znajdą Państwo dane gospodarza ośrodka, adres ośrodka, oraz numer konta bankowego i wyliczoną kwotę za całość rezerwacji.
Po otrzymaniu maila potwierdzającego należy w ciągu 3 dni dokonać wpłaty zaliczki 300 pln / osoba.
Za uiszczenie zaliczek oraz dokonania pełnej płatności odpowiedzialna jest osoba dokonująca rezerwacji dla GRUPY !!!
Co tydzień w niedzielę wieczorem lub poniedziałek rano następujący po tygodniu w którym zaksięgujemy wpłatę, rozsyłamy mailowo potwierdzenia otrzymanych wpłat.
Rezerwacja pobytu świątecznego będzie ważna w przypadku uiszczenia zaliczki w wysokości 300 pln/osoba. W przypadku braku wpłaty zaliczki, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana.

Pozostałą część kwoty należy zapłacić do 10 grudnia b.r. na wysłane w potwierdzeniu rezerwacji konto.

4. Faktury
Wystawiamy faktury VAT marża – w przypadku chęci otrzymania faktury prosimy o podanie w formularzu rezerwacji danych do faktury, zostaną one rozesłane mailowo w ciągu 7 dni od zakończenia imprezy.
Brak podania danych na etapie rezerwacji skutkować będzie nabiciem paragonu fiskalnego bez NIP i uniemożliwi późniejsze wystawienie faktury.

SYLWESTER W GÓRACH REZERWACJE- FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – GÓRALSKI DOMEK POLANIORKA


  Oświadczam, iż zapoznałem się i akceptuję Ogólne Warunki Uczestnictwa, Klauzule Informacyjną dla podróżnych

  Oświadczam, iż zapoznałem się i akceptuję Regulamin, Politykę prywatności i Politykę plików Cookies Serwisu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.*

  Dokonując rezerwacji wyrażam zgodę na otrzymywanie dokumentów drogą elektroniczną. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Piotr Jeziorski prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą: 2Point Piotr Jeziorski z zakładem głównym przy ul. Traugutta 129, 71 – 300 Szczecin, NIP: 6661859828, REGON: 365118960, e – mail: biuro(at)2point.pl, telefon: 883059403, moich danych osobowych, w tym mojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail i numeru telefonu, w celu skorzystania i uzyskania odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza kontaktowego w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  OŚWIADCZENIE

  Firma 2Point Piotr Jeziorski oświadcza, iż posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki
  Numer ewidencyjny: 25527; Numer wpisu do rejestru: 60/19

  Oraz posiada Gwarancje Ubezpieczeniowe udzieloną przez UNIQA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń  S.A. z siedzibą w Warszawie 00-867 przy Chłodnej 51, jako zabezpieczenie finansowe, o którym mowa w art. 4 pkt 14 w zw. z art. 7 Ustawy.

   


  CERTYFIKAT DOBRYCH PRAKTYK

  dla 2POINT PIOTR JEZIORSKI

  w 2022 roku zostaliśmy certyfikowani przez Polską Organizację Turystyczną,  Certyfikatem Dobrych Praktyk.
  Projekt ma na celu promowanie przedsiębiorców turystycznych  świadczących usługi turystyczne na wysokim poziomie.
  Więcej informacji na stronie https://certyfikat.pot.gov.pl/o-projekcie

  Certyfikat Dobrych Praktyk Polskiej Organizacji Turystycznej

  sylwester w górach już za

  Dzień(s)

  :

  Godzina(y)

  :

  Minut(y)

  :

  Sekund(y)

  otwórz czat
  Witam

  Na stronie www.twojsylwester.eu w opisach ośrodków znajdą Państwo cenniki, opisy atrakcji, zdjęcia.

  Jeśli przy danym pokoju w cenniku jest podana cena to na 99% jest on dostępny.

  W czym jeszcze mogę pomóc?
  Odpisze jak tylko będę online