Sylwester w górach - rezerwacja ośrodek HELENA

Sylwester w górach, impreza góralska z kapelą, bal sylwestrowy, lampiony, kulig z pochodniami!

SYLWESTER W GÓRACH – REZERWACJE – ośrodek HELENA

Co trzeba zrobić aby zarezerwować święta w górach??

1. Sprawdź dostępność miejsc i pokoi w interesującym Cię obiekcie – poprzez messengera, telefonicznie, lub za pomocą formularza kontaktowego w dziale KONTAKT.

2. Wypełnij i wyślij znajdujący się na dole tej strony Formularz Zgłoszeniowy

Po jego wysłaniu automatycznie system prześle na Państwa mail potwierdzenie wypełnienia i wysłania formularza rezerwacji na święta w górach.  Następnie w ciągu 48h otrzymają Państwo potwierdzenie przyjęcia rezerwacji wraz z danymi do uiszczenia zaliczki.
W przypadku braku możliwości przyjęcia rezerwacji w proponowanym przez Państwa kształcie, wysłane zostaną informacje na temat dostępności miejsc i wariantów.
Zdarza się, iż nasze wiadomości trafiają do zakładki SPAM – jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi, zajrzyj do SPAMu w swojej skrzynce odbiorczej.

3. Płatności i potwierdzenia.
W otrzymanym od nas potwierdzeniu przyjęcia rezerwacji znajdą Państwo dane gospodarza ośrodka, adres ośrodka, oraz numer konta bankowego i wyliczoną kwotę za całość rezerwacji.
Po otrzymaniu maila potwierdzającego należy w ciągu 3 dni dokonać wpłaty zaliczki 300 pln / osoba.
Za uiszczenie zaliczek oraz dokonania pełnej płatności odpowiedzialna jest osoba dokonująca rezerwacji dla GRUPY !!!
Co tydzień w niedzielę wieczorem lub poniedziałek rano następujący po tygodniu w którym zaksięgujemy wpłatę, rozsyłamy mailowo potwierdzenia otrzymanych wpłat.
Rezerwacja pobytu świątecznego będzie ważna w przypadku uiszczenia zaliczki w wysokości 300 pln/osoba. W przypadku braku wpłaty zaliczki, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana.

Pozostałą część kwoty należy zapłacić do 10 grudnia b.r. na wysłane w potwierdzeniu rezerwacji konto.

4. Faktury
Wystawiamy faktury VAT marża – w przypadku chęci otrzymania faktury prosimy o podanie w formularzu rezerwacji danych do faktury, zostaną one rozesłane mailowo w ciągu 7 dni od zakończenia imprezy.
Brak podania danych na etapie rezerwacji skutkować będzie nabiciem paragonu fiskalnego bez NIP i uniemożliwi późniejsze wystawienie faktury.

SYLWESTER W GÓRACH – FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – ośrodek HELENA

Imie i nazwisko* :

PESEL* :

adres (ulica /numer lokalu)* :

miasto* :

kod* :

telefon* :

adres email :

proszę podać ilość osób* :

ilość osób na bal na sali dla dorosłych* :

ilość osób na bal na sali dla dzieci * :

Prosimy opisać preferowane pokoje, prosimy podać ilość dzieci w grupie oraz ich wiek, prosimy podać wszelkie preferencje dotyczące zakwaterowania jak i pobytu

czy życzą sobie Państwo fakturę: tak

akceptuje Ogólne Warunki Uczestnictwa*: tak

dokonując rezerwacji Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie dokumentów drogą elektroniczną. Użytkownik oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów związanych z prowadzoną przez Organizatora działalnością gospodarczą w tym dla celów informacyjnych i marketingowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000), w tym na korzystanie z jego adresu e-mailowego

do sylwestra w górach pozostało już tylko

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)