sylwester z dziećmi - ośrodek ZBÓJNIK - ZĄB

28.12.2017-02.01.2018 - 6 dni - noclegi, wyżywienie, animacje dla dzieci
sprawdź cenę sylwestra

SYLWESTER Z DZIEĆMI – OŚRODEK

Żywimy się, bawimy i nocujemy w ośrodku ZBÓJNIK w miejscowości ZĄB

Szukasz wyjątkowego miejsca na pobyt w górach, gdzie razem z rodziną i znajomymi będziesz mógł wypocząć i cieszyć się bliskością polskich gór?  Zapraszamy do nowo otwartego domu wypoczynkowego ZBÓJNIK, który znajduje się w miejscowości Ząb. Jest to najwyżej położona miejscowość w Polsce (1023m n.p.m), w pobliżu szlaków turystycznych,  położona w północnej części skalnego Podhala.
Tatry, Gorce i Babia Góra stanowią dla naszego domu cudowne tło.
Wspaniała i spokojna okolica, wyjątkowo czyste powietrze i przyjazna obsługa sprawią, że Państwa pobyt u nas będzie niezapomniany.
Do Państwa dyspozycji oddajemy:
*pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym
*domowe wyżywienie
*jadalnia
*sala konferencyjna
*sala taneczna wyposażona w lustra
*bilard, ping-pong oraz piłkarzyki
*bezpłatny parking dla samochodów osobowych i autokarów
*specjalnie zamykane suche i ciepłe miejsce na sprzęt sportowy i turystyczny
*boisko sportowe
*mini plac zabaw
*szałas regionalny

Najbliższy stok 400 metrów, karczma regionalna 350 metrów!

DW ZBÓJNIK
Ząb 10m
34-521 Ząb

SYLWESTER Z DZIEĆMI – ATRAKCJE

IMPREZA SYLWESTROWA

W noc sylwestrową damy Państwu troszkę odpoczynku od pociech. Impreza sylwestrowa dla dorosłych odbywa się w sali dyskotekowej, natomiast dzieci mają swoją imprezę w sali sąsiadującej sali obok.  W imprezie biorą udział tylko mieszkańcy ośrodka więc mają Państwo pewność zabawy w znanym i zintegrowanym już gronie
O oprawę muzyczną  zadba profesjonalny DJ, dziećmi zajmą się profesjonalne animatorki.
Co zawsze ważne – stoły będą dobrze zastawione bo wszyscy wiemy, że imprezowicz najedzony to imprezowicz zadowolony. Menu może się delikatnie zmienić – podane jest przykładowe z poprzednich lat.  Wszystkim uczestnikom podczas balu sylwestrowego gwarantujemy:

 • Cztery gorące posiłki (przykładowe menu zeszłoroczne – tegoroczne podamy wkrótce):
  – zupa krem grzybowa
  – kotlet Devolay opiekany w ziołach z bukietem surówek i frytkami
  – placek po zbójnicku na gorąco
  – barszcz z krokietem mięsnym
 • zimna płyta:
  wędliny, sery, oscypki, moskole góralskie z masłem czosnkowym, 2 rodzaje sałatek, ogórki, pieczarki.
 • ciasto
 • zimne i ciepłe napoje
 • szampan

– muzyka elektroniczna (DJ), o alkohol uczestnicy muszą zadbać w zakresie własnym.

.

.

.

.

Sylwester z KULIGIEM

Szalona jazda wozami z pochodniami na polanę a tam ognisko, śpiewy i pieczenie kiełbasek!

Lepiej się pilnować bo mogą napaść nas góralskie zbóje!

Kuligi zawsze organizujemy w nocy, aby nie zabierać Państwu czasu w ciągu dnia a i pochodnie wyglądają wtedy atrakcyjniej. W ośrodku ZBÓJNIK ze względu na dzieci  kulig odbywa się troszkę wcześniej, gdy tylko zrobi się już szaro na niebie, żeby dzieci nie były zmęczone i mogły aktywnie uczestniczyć w zabawie. Kulig i ognisko trwa około 2 godzin.  Sanie zabiorą Państwa sprzed ośrodka,  a na koniec przywiozą z powrotem.

Co ważne – kulig odbędzie się niezależnie od pogody! Jak nie na płozach to na kołach!

IMPREZA GÓRALSKA

Na zewnątrz mróz a my się dobre bawimy!!!

Ognisko grzeje z jednej strony, góralska muzyka zagrzewa z drugiej, w środku rozkręca nas góralska herbata z prądem. Krótko pisząc to góralska impreza integracyjna w szałasie regionalnym ośrodka  ZBÓJNIK.

Podczas Państwa pobytu sylwestrowego w jeden wieczór umilimy Państwu czas na imprezie góralskiej. Impreza odbędzie się na  w szałasie regionalnym położonym bezpośrednio przy ośrodku. Drewniana konstrukcja ochroni nas przed śniegiem i wiatrem a palenisko po środku rozgrzeje. Góralska herbata z prądem sprawi, że halny w głowach zawieje, a kapela góralska swoją muzyką i śpiewem wprowadzi nas w dobry imprezowy nastrój.

Żeby całkowicie Państwa uszczęśliwić przygotujemy poczęstunek: gorąca kwaśnica, oscypki na zimno i do pieczenia, własnej roboty smalczyk i kiełbaski z ogniska, zaspokoją głód najbardziej wymagającego Gościa!

.

.

.

.

Baseny TERMALNE

Termy Podhalańskie! Obiekt złożony jest z zespołu całorocznych basenów termalnych, zewnętrznych i wewnętrznych, a wśród nich znajduje się:

* Basen wewnętrzny z trzy torową zjeżdżalnią rodzinną;

* Basen wewnętrzny wielofunkcyjny z urządzeniami do hydromasażu;

* Basen zewnętrzny „wypływowy” z urządzeniami do hydromasażu;

* Basen zewnętrzny rekreacyjny z urządzeniami do hydromasażu oraz rwącą rzeką. Dodatkowo nad częścią basenu rozciągnięta jest siatka do „wspinaczki”.

* Zewnętrzny brodzik dla dzieci z fontanną BUBU;

Temperatura wody w basenach utrzymywana jest w zakresie od 28°C do 37°C i pochodzi z odwiertu IG-1 znajdującego się obok obiektu i eksploatowanego przez PEC Geotarmia Podhalańska. Baseny termalne o łącznej powierzchni 970 m2 wyposażone są w różnorodne urządzenia do hydromasażu takie jak: bicze wodne, ławki do masażu wodnego, leżanki i ławki do masażu powietrznego, jeżyki i gejzery wodne oraz urządzenia do masażu karku wąskim i szerokim strumieniem wody. Dodatkowo w głównej hali basenowej znajduje się łaźnia parowa oraz wanna „Whirpool”. Woda termalna która wypełnia niecki basenowe jest wodą zmineralizowaną która z powodzeniem może zostać wykorzystana w balneologii. Jej właściwości lecznicze działają kojąco m. in. na układ mięśniowo – stawowy, nerwice, łagodzą objawy chorób skórnych, poprawiają samopoczucie. Ten pozytywny efekt potęgowany będzie przez liczne urządzenia do hydromasażu wodnego i powietrznego. Różnorodność atrakcji basenowych zapewni aktywne i miłe spędzenie czasu zarówno dzieciom, młodzieży jak i osobom w sile wieku oraz przeżywającym jesień życia.

Wieczór z LAMPIONAMI SZCZĘŚCIA

Lampiony szczęścia zwane również lampionami życzeń lub lampionami spełnionych marzeń.

Przygotowaliśmy dla Państwa ekologiczne, biodegradowalne, pozbawione drutów (bambusowa konstrukcja) lampiony w kształcie serca. Lampiony otrzymają Państwo przy kwaterowaniu,  puszczone w sylwestrową noc na pewno wzmocnią moc noworocznych postanowień!

Lampiony pochodzą z krajów azjatyckich. W Chinach znane są od setek lat i zwane Khom Loy. Na ich temat krąży wiele historii. Jedna z nich mówi, że w dawnych Chinach były używane do komunikacji i zwane Kongming. Inna, że początkowo były używane przez armię jako narzędzie do sygnalizacji.

Obecnie wiele osób używa lampionów, aby zapewnić sobie pomyślność i spełnienie życzeń. Zakochani wypuszczają lampiony, aby zapewnić się o wzajemnym uczuciu. Znajomi i rodziny wypuszczają je, aby wzajemnie się pozdrowić i życzyć sobie wszystkiego dobrego.

.

.

.

Sylwester w górach – ATRAKCJE DLA DZIECI

.

.

.

Codzienne animacje dla dzieci

Przyjeżdżają Państwo z dziećmi ?

Chcieli by Państwo udać się na stok lub zakupy sami?  Nie ma problemu. W ośrodku ZBÓJNIK do Państwa dyspozycji są opiekunowie, którzy codziennie od 10:00 do 16:00 zajmą się Państwa pociechami.

Pociechy odnajdą radość w specjalnie przygotowanym programie, gdzie animatorzy kultury z dużym zapałem, pozytywnym nastawieniem i kreatywnymi pomysłami zajmą się Państwa dziećmi pozostawionymi pod ich opieką, na czas Państwa nieobecności lub na życzenie. W naszej świetlicy zabaw odbywać się będę różnego rodzaju konkurencje, które sprawią radość i uśmiech na buźkach państwa pociech. Przewidywane wiele atrakcji takich jak zajęcia artystyczne: tworzenie przez dzieci pod okiem animatorów masek karnawałowych, kotylionów, malowanie torebek, tworzenie biżuterii, malowanki, wyklejanki, malowanie twarzy; konkurencje ruchowe: kręgle ekologiczne, rzucanie do celu, slalomy, wyścigi; zabawy umysłowe: kalambury rysowane i pokazywane, rebusy, bajkowe zagadki i inne. Serdecznie zapraszamy.

Ośrodek gwarantuje dużo atrakcji również starszym dzieciom. W ośrodku znajdą stół do ping ponga, piłkarzyki, stół do bilarda.

WAŻNE

Zarówno podczas balu jak i codziennych animacji nie zostawiamy bez opieki dzieci poniżej 3 roku życia.

Bal Sylwestrowy dla dzieci

Specjalnie dla dzieci przygotowaliśmy osobny bal sylwestrowy.
W ten jedyny wieczór  jedna z sal ośrodka  zamieni się w salę balową a kontrolę nad nią przejmą dzieciaki.

Będą gry, zabawy, odpowiednia dla dzieci muzyka, kolorowe światła, bańki mydlane, maski, malowanie twarzy, rysowanie kredą po podłodze, cała masa słodyczy, lody! Oczywiście będą też specjalnie przygotowane dla dzieci przekąski na ciepło.

Podczas imprezy Państwa pociechami zajmować się będą doświadczone opiekunki.

Wszystko to pozwoli Państwu spokojnie i szampańsko bawić się w Nowy Rok, wiedząc, że Państwa milusińscy doskonale bawią się piętro wyżej 🙂

Bal dla dzieci będzie trwał od godziny 19:00 do 24:00. Przed godziną 24:00 DJ poprosi o odebranie dzieci i uszykowanie ich na wyjście na dwór, gdzie Nowy Rok przywitamy pokazem sztucznych ogni.

.

.

.

Sylwester w górach – CENA I W CENIE

Podane ceny dotyczą jednej osoby, w wybranym pokoju, za cały pobyt z wszystkimi atrakcjami.

 

opis pokoju wielkość cena od osoby
TV, łazienka 2-osobowy 890 pln
TV, łazienka 3-osobowy 820 pln
TV, łazienka 4-osobowy 820 pln
TV, łazienka 5-osobowy 800 pln

zniżki:

 • dzieci poniżej 3 lat bezpłatnie w przypadku spania w łóżku rodziców (bez świadczeń) – opłata za wyżywienie 200 pln
 • dzieci od 3 lat i powyżej opłata 420 pln w przypadku spania w łóżku rodziców (w cenie wyżywienie, udział w pełnym programie imprezy)
 • jednorazowa opłata za zwierzęta 100pln

W cenie zawarte są:

 • – 6 dni imprezy
  – 5 noclegi
  – 5x śniadanie
  – 5x obiadokolacja
  – impreza sylwestrowa
  – kulig z ogniskiem i kiełbaskami
  – impreza góralska z kwaśnica, kiełbaskami, oscypkami, herbatą z prądem oraz występem kapeli góralskiej
  – bilet na termy podhalańskie z opłaconą 1 godziną
  – animacje dla dzieci
  – osobny bal dla dzieci
  – lampiony szczęścia

Imprezy tematyczne odbywają się wieczorami, każda innego dnia
Kwaterowanie w zależności od ośrodka rozpoczyna się od godziny 12:00 lub 14:00.
Pobyt rozpoczynamy obiadokolacją a kończymy śniadaniem.

SYLWESTER W GÓRACH – GALERIA

ZAREZERWUJ POBYT SYLWESTROWY