ośrodek ZAGATÓWKA - Biały Dunajec

28.12.16-02.01.17 - 6 dni : noclegi, wyżywienie, atrakcje w cenie sprawdź cenę sylwestra

SYLWESTER W GÓRACH – OŚRODEK

Żywimy się, bawimy i nocujemy w ośrodku ZAGATÓWKA położonym nad rzeką Dunajec

Ośrodek znajduje się w odległości 7km od Zakopanego, usytuowany niedaleko centrum Białego Dunajca z malowniczym widokiem na górską rzekę Biały Dunajec, a także wschodnią część pasma Tatr aż po Giewont.

Budynek przeszedł generalny remont na początku 2016 roku. 3-piętrowy, komfortowo wyposażony o typowej góralskiej konstrukcji, posiada taras widokowy. Teren ośrodka ogrodzony. Do dyspozycji gości jest monitorowany, bezpłatny parking. Wyżywienie domowej, polskiej kuchni. Na miejscu: świetlica z salą TV, stołówka, nowoczesna sala dyskotekowa, dostęp do bezprzewodowego internetu, stół do ping-ponga, plac zabaw.

Oferujemy pokoje 2, 3, 4 osobowe z TV,  pełnym węzłem sanitarnym, komfortowo wyposażone. Pokoje są ładnie i funkcjonalnie urządzone. Gustowne meble, kolorowa pościel, koce. Całość zharmonizowana kolorystycznie z wystrojem poszczególnych pięter.

„Zagatówka” – Kamińska Zagata Zofia
ul. Jana Pawła II 325a,
34-425 Biały Dunajec, powiat Tatrzański

SYLWESTER W GÓRACH  – ATRAKCJE

IMPREZA SYLWESTROWA

Impreza sylwestrowa odbędzie się w ośrodku w którym Państwo mieszkają. W imprezie biorą udział tylko mieszkańcy ośrodka, więc mają Państwo pewność zabawy w znanym i zintegrowanym już gronie.

O oprawę muzyczną zadba sprawdzony DJ. Co zawsze ważne – stoły będą dobrze zastawione bo wszyscy wiemy, że imprezowicz najedzony to imprezowicz zadowolony.

Wszystkim uczestnikom podczas balu sylwestrowego gwarantujemy:

  • 3 gorące posiłki (przykładowe menu):
    – kwaśnica góralska z żeberkiem wędzonym
    – filet z kurczaka opiekany w ziołach z bukietem surówek i ziemniaczkami
    – boeuf strogonow na sposób dunajski
  • zimna płyta, ciasta domowej roboty, owoce, kawa, herbata, zimne napoje
  • muzyka elektroniczna (DJ)
  •  alkohol uczestnicy muszą zadbać w zakresie własnym

.

.

.

.

Sylwester z KULIGIEM

Jeśli góry to koniecznie kulig!

Szalona wesoła jazda wozami lub saniami przez Biały Dunajec w stronę lasu. Tam czekać będzie na Państwa rozpalone ognisko i głośna góralska muzyka. Zostaje nam tylko upiec na ognisku kiełbaski i pośpiewać!
Lepiej się pilnować bo mogą napaść nas góralskie zbóje!

Kuligi robimy zawsze w porach wieczornych i nocnych, aby nie zabierać Państwu czasu w ciągu dnia. Kulig wraz z ogniskiem trwa około 2 godzin.  Sanie zabiorą Państwa sprzed ośrodka i zawiozą na leśną polanę, gdzie w szałasie  rozpalone zostaną ogniska. Przy góralskiej muzyce poczęstujemy Państwa kiełbaskami z dodatkami. Na koniec na drogę powrotną obsługa rozda pochodnie a górale rozwiozą Państwa z powrotem do ośrodków.

Co ważne – kulig odbędzie się niezależnie od pogody! Jak nie na płozach to na kołach!

IMPREZA GÓRALSKA

Nie groźny nam mróz gdy ogień nas grzeje a muzyka poniesie do zabawy!

Wieczór góralski to doskonała okazja do integracji z nowymi znajomymi. Specjalnie dla Państwa zagra i zaśpiewa kapela góralska. Oprócz typowych regionalnych utworów usłyszą też Państwo na pewno wszystkim znane góralskie hity, dzięki czemu bez problemu dołączą Państwo do śpiewu.
Regionalny szałas doda klimatu, góralska herbata z prądem doda animuszu  i być może niejeden z Gości poczuje w głowie halny i postanowi potupać nóżką do wesołej muzyki.
Żeby lepiej się rozmawiało przygotowaliśmy też dla Państwa poczęstunek: oscypki, kwaśnica, kiełbaski z grilla, własnej roboty smalczyk – dodadzą energii i do rozmów i do zabawy!
Całość imprezy uatrakcyjni swoją obecnością prawdziwy góral z krwi i kości – gospodarz szałasu, od którego niejedną historię można wyciągnąć, strój góralski do zdjęcia pożyczyć, a który maruderów i markotniaków szybko w dyby zakuć może , żeby innym humorów nie psuli!

.

.

.

.

Baseny TERMALNE

Termy Podhalańskie! Obiekt złożony jest z zespołu całorocznych basenów termalnych, zewnętrznych i wewnętrznych, a wśród nich znajduje się:

* Basen wewnętrzny z trzy torową zjeżdżalnią rodzinną;

* Basen wewnętrzny wielofunkcyjny z urządzeniami do hydromasażu;

* Basen zewnętrzny „wypływowy” z urządzeniami do hydromasażu;

* Basen zewnętrzny rekreacyjny z urządzeniami do hydromasażu oraz rwącą rzeką. Dodatkowo nad częścią basenu rozciągnięta jest siatka do „wspinaczki”.

* Zewnętrzny brodzik dla dzieci z fontanną BUBU;

Temperatura wody w basenach utrzymywana jest w zakresie od 28°C do 37°C i pochodzi z odwiertu IG-1 znajdującego się obok obiektu i eksploatowanego przez PEC Geotarmia Podhalańska. Baseny termalne o łącznej powierzchni 970 m2 wyposażone są w różnorodne urządzenia do hydromasażu takie jak: bicze wodne, ławki do masażu wodnego, leżanki i ławki do masażu powietrznego, jeżyki i gejzery wodne oraz urządzenia do masażu karku wąskim i szerokim strumieniem wody. Dodatkowo w głównej hali basenowej znajduje się łaźnia parowa oraz wanna „Whirpool”. Woda termalna która wypełnia niecki basenowe jest wodą zmineralizowaną która z powodzeniem może zostać wykorzystana w balneologii. Jej właściwości lecznicze działają kojąco m. in. na układ mięśniowo – stawowy, nerwice, łagodzą objawy chorób skórnych, poprawiają samopoczucie. Ten pozytywny efekt potęgowany będzie przez liczne urządzenia do hydromasażu wodnego i powietrznego. Różnorodność atrakcji basenowych zapewni aktywne i miłe spędzenie czasu zarówno dzieciom, młodzieży jak i osobom w sile wieku oraz przeżywającym jesień życia.

Wieczór z LAMPIONAMI SZCZĘŚCIA

Lampiony szczęścia zwane również lampionami życzeń lub lampionami spełnionych marzeń.

Przygotowaliśmy dla Państwa ekologiczne, biodegradowalne, pozbawione drutów (bambusowa konstrukcja) lampiony w kształcie serca. Lampiony otrzymają Państwo przy kwaterowaniu,  puszczone w sylwestrową noc na pewno wzmocnią moc noworocznych postanowień!

Lampiony pochodzą z krajów azjatyckich. W Chinach znane są od setek lat i zwane Khom Loy. Na ich temat krąży wiele historii. Jedna z nich mówi, że w dawnych Chinach były używane do komunikacji i zwane Kongming. Inna, że początkowo były używane przez armię jako narzędzie do sygnalizacji.

Obecnie wiele osób używa lampionów, aby zapewnić sobie pomyślność i spełnienie życzeń. Zakochani wypuszczają lampiony, aby zapewnić się o wzajemnym uczuciu. Znajomi i rodziny wypuszczają je, aby wzajemnie się pozdrowić i życzyć sobie wszystkiego dobrego.

.

.

.

Sylwester w górach – CENA I W CENIE

W cenie zawarte są:

– 6 dni imprezy
– 5 noclegów
– 5x śniadanie
– 5x obiadokolacja
– impreza sylwestrowa
– kulig z ogniskiem i kiełbaskami
– impreza góralska z kwaśnica, kiełbaskami, oscypkami, herbatą z prądem oraz występem kapeli góralskiej
– bilet na termy podhalańskie z opłaconą 1 godziną
– lampiony szczęścia

Imprezy tematyczne odbywają się wieczorami, każda innego dnia
Kwaterowanie w zależności od ośrodka rozpoczyna się od godziny 12:00 lub 14:00.
Pobyt rozpoczynamy obiadokolacją a kończymy śniadaniem.

SYLWESTER W GÓRACH 2015 – GALERIA

ZAREZERWUJ POBYT SYLWESTROWY

rezerwuj